Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Könnyű lenne lecsapnom a kezéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyű lenne lecsapnom a kezéről?

Figyelt kérdés

An egy csaj. Velem egyidős, 2009 óta jár egy nagydarab, kopasz, csúnya festő csavoval.

A lány főiskolas mint én. Külsőre hasonlítunk egymásra, a csaj egy visszahúzódó csendes csaj, aki a suliban senkivel sem beszélget, annyira félénk.

Nekem tetszik, régebben küldött is jeleket, illetve mindig mosolyogva köszön. Könnyen lecsaphatnam a festő kezéről?



2013. jan. 13. 11:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Miért is? Mert tetszik a csaj és talán én is neki?
2013. jan. 13. 11:14
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Undorító szokás más nőjére ráhajtani. Gondolom neked sem esne jól, ha a barátnődre hajtanának.
2013. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha 2009 óta együtt vannak akkor nyilván szeretik egymást szóval amugyis se menne.;)) Az hogy mosolyogva köszön..-.- Juj és akkor mi van.? Attól még boldog 4 éve a párjával.;)) Ne kavarj be hagyd szépen őket keress olyan csajt aki szingli ez szánalmas..mellesleg nem járnál jól ha az a nagydarab csávó neked menne.;)) Szóval hagyd őket.;D
2013. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Először is a lány foglalt. Másodszor biztos nem véletlen jár csúnya kopasz emberrel. Neki nem csúnya. Legyenek sokáig boldogok.
2013. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne más csajáról ámodozzál!
2013. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha a művész úr nagyon jó az ágyban, akkor semmi esélyed.
2013. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Max a pofádat lenne könnyű szétcsapatni
2013. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem csak kedvesen köszön, sok más jelet is küldött.

Am meg aki olyan boldog az barátkozik a többi lánnyal, nem egyhelyben ül magába, és meg sem szólal... Nincs más fiú, mert mindenki tojik ő rá, mivel ilyen maganakvalo, szorongó, felénk csaj. Még a csajok se keresik a társaságát, nyilván nagyon boldog azzal az urgevel...

2013. jan. 13. 11:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Ennek meg mi köze a barátkozáshoz?XD Ha te ilyen magabiztos vagy akkor miért kérdezel? Azért, mert nem tudod megszerezni. És miért? Mert azt a csúnya kopaszt szereti! Azt írod senkivel se beszélget, ezért nem boldog. Ember szerinted mikor veled kedves az mi? Panaszkodik neked? Szerintem nem. Ha fog akkor lesz esélyed, ha egyáltalán van. Mr magabiztos.
2013. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ilyet még én sem hallottam, hogy aki félénk, az boldogtalan a kapcsolatában.
2013. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!