Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevalljam neki, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki, vagy ne?

Figyelt kérdés

A helyzet úgy alakult, hogy nagyon jóba lettem az egyik osztálytársammal. 16 évesek vagyunk, 10.-esek. Úgy néz ki, hogy nagyon beleszerettem a lányba, folyamatosan rá gondolok, s tervezek, hogy mi lenne, ha együtt lennénk, stb.. Nagyon szeretem.. Minden éjjel, még suli időben is fent vagyunk, s skype-olunk reggelig. Neki van barátja már két éve, de úgy veszem ki a szavaiból, hogy nem boldogok, csak fél változtatni. Közben egy 11.-es is csapja neki a szelet, de azt végképp nem akarom, hogy azzal a gyerekkel összejöjjön.

Félek bevallani neki, hogy szeretem, mert nem akarom, hogy a barátságunk menjen tönkre. Viszont, néha egy-két célozgatásából úgy veszem le, mintha Ő is többet érezne.

Azt sem tudom, hogy jó ötlet lenne-e vele együtt lenni, mert nem szívesen szeretnék osztálytársi viszonyba belemenni, de valahogy beleszerettem, és nem tudok rajta változtatni.

Segítsetek, köszi előre is a normális válaszokat !

16/f



2013. jan. 6. 06:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Valld be neki nyugodtan, hogy szereted :)

Azzal semmit nem vesztesz, de a véleményét kikérheted a dologról! ^^

2013. jan. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mersz kockáztatni, utólag nagyon megbánhatod.

Ha viszont mindent megtettél az ügy érdekében, akkor nem lesz lelkiismeretfurdalásod, az biztos.

2013. jan. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
bátorság és valdd be neki..
2013. jan. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem is valld be. hanem vallod be lehet h ey idő után bánni fogod. és akkor okolhatod magad h mért nem tetted meg. Sok sikert :)
2013. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Tessék! Legyél férfi, mondd el amit érzel.

Jobb arra gondolni, hogy mást szeret, mint hogy mi lett volna, ha...

2013. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy nagyon jóba vagyunk,s ha mondjuk "nem" lenne a válasza, akkor oda lenne a barátságunk,s az osztályban is gondolom téma lenne.

Egyébként, ha "igen" lenne a válasz, nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e belemenni egy osztálytársi kapcsolatba. Szerintetek?

2013. jan. 7. 00:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, először tisztába kell jönni vele, hogy mit szeretnél. Egyébként a külvilág esetleges áskálódásai sokkal alacsonyabb szintűek, mint amennyit egy ilyen kapcsolattal nyersz, úgyhogy ez nem kérdés.:)

Ha a kis hölgybarátod jellemét ismered, akkor tudhatod előre azt is, hogy ha elutasít, illendően, bizalmasan kezeli-e az érzelmeidet.

Ha az elutasítástól félsz, akkor készülj úgy, hogy olyan módon hozd szóba, ahogy kevésbé direkt, kevésbé bántó a "nem", ha azt felelik.

Pl. elmondod, mit szeretnél, hogy mit érzel és mire vágysz, és akkor megmondod neki, hogy mondjuk 1 hét múlva szeretnél feleletet.

És akkor ha nem hozza szóba, akkor az mondjuk nemet jelent, vagy bizonytalanságot... de mindenesetre megadtad neki az infót, meg magatoknak az esélyt, hogy összejöhessen.

2013. jan. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 picii lány válasza:
ajj.. Petii. <3
2013. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valld beeee,mert a 11.-essel is összejöhet!
2013. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!