Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevalljam neki hogy én többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki hogy én többet érzek? L

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek van barátnője. Az Ő elmondása szerint nem olyan komoly a dolog a barátnő még sosem aludt nála, a szülei is 1x látták és itt jövök én képbe. Nagyon jó barátok vagyunk meghívott hogy menjünk el együtt valamerre és ha gondolom akkor nem kell késő este haza buszoznom hanem ráérek csak másnap haza menni. Nem tudom hogy ő is többet érez e barátságnál. Úgy véletlenszerűen megérint, mondhatni simogat de persze ugye ott a barátnője. Ha megkérdezem hogy hogy vagytok a b.nőddel cska szűkszavú mint ha nem is akarna róla beszélni. Szerintetek ezt jobb lenne tisztázni hogy most pontosan mi is ez? Vagy inkább ne kérdezzek tőle semmit sem?

2012. nov. 3. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Valld be, aztán menekülj. Szerelem, öl, butít, nyomorba dönt!


21/N

2012. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na az előző hozzászólóról lerí, hogy nem épp reflektál jól a szerelemre... A tanácsom: Kérdezd meg nyugodtan, de nem nyilvánvalóan, vezesd rá, hogy mit érzel és ha esetleg nem jönne be, akkor hagyd és érezd jól magadat... Lefeküdni azért nem bűn vele. Aztán, ha nem tudsz tovább lépni perforáld magad tőle.
2012. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. nov. 3. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!