Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki szerelmes az nem gondolkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerelmes az nem gondolkozik rajta, hogy az-e? Ez igaz?

Figyelt kérdés
Elég zavarosak mostanában egy fiú barátom iránt az érzéseim. Ha szerelmes lennék, azt érezném, és nem gondolkoznék rajta?

2013. jan. 1. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Te nem azon gondolkozol, hogy szerelmes vagy, hanem azon, hogy milyen lenne vele? Nemde?
2013. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De. Jól ráéreztél.
2013. jan. 1. 21:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont emiatt nem tudom, hogy az vagyok-e belé... Néha úgy érzem, hogy kezdek belezúgni, máskor viszont nem.
2013. jan. 1. 21:41
 4/8 anonim válasza:
Nekem is vannak olyan pillanataim, hogy elgondolkodom rajta hogy mit érzek iránta. Van mikor nem hiányzik egyáltalán és ha belegondolok, hogy most ha szakítana velem nem lenne semmi baj, mert nem is igazán szeretem. De van olyan (nagyon sokszor) mikor nem vagyunk együtt, hogy ha kidobna biztosan meghasadna a szívem érte. Én sem tudom ezeket az érzéseket hova tenni. Nem tudom én sem, hogy szerelmes vagyok e.
2013. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy... Csak még nem akarod magadnak sem beismerni. Előfordul.

Félsz attól, hogy ez talán nem is olyan jó, mint szeretnéd.

Érthető

Kicsit felnőttesen gondolkozol...

2013. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
megmagyarázhatatlan...:) ez olyan mint ha azt mondanám : honnan tudhatom hogy szomorú vagyok?(toszkedvet és szinonimákat nemér)..na ugye:)de mondjuk ha a közelében kicsit izgulosabb idegesebb vagy..haspillangók az amcsik meg angolok szerint:)meg hogy sokat gondolsz rá...kb ennyit tudok mondani remélemértheő valamelyest:)
2013. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha megvean az igazi azt érzed ... nem gondolkozol rajta hogy most szereted-e vagy nem
2013. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem, amikor nagyon szerelmes voltam, akkor egy percig sem kellett gondolkodnom. Tudtam, hogy ő kell.
2013. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!