Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretlek = Szerelmes?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ha valaki azt mondja, hogy szeretlek, akkor szerelmes? 18/L
2012. dec. 30. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szex előtt nem.
2012. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de nagy eséllyel igen.
2012. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó, tegyük fel egy fiú mondja egy lánynak és fordítva ;)
2012. dec. 30. 20:45
 4/11 anonim ***** válasza:
passz én a fiú barátaimnak is szoktam mondani és nem úgy értem, de ők is értik.
2012. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hunter92 ***** válasza:
Nem feltétlenül. Manapság azt látom, hogy nagyon nagyvonalúan bánnak az emberek ezzel a szóval. Ha már van egy kis fizikai vonzalom, akkor megy az "így szeretlek, úgy szeretlek".
2012. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Manapság szerintem a "szeretlek" és a "kedvellek" egyre inkább egybemosódik, és boldog-boldogtalannak mondogatják a népek, hogy "szeretlek". Pedig szerintem az elsődleges jelentése az lenne, hogy szerelemmel szeretek valakit. Talán szőrszálhasogatásnak tűnik, de úgy gondolom, jobban meg kellene különböztetni egymástól a két szót.
2012. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ritkán mondok ilyet egy lánynak, de ha kimondom, akkor szeretem, de ez még nem jelenti azt, hogy szerelmes is vagyok.
2012. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Szerelem = Szeretet + testi vonzalom.

Ez a különbség az egyik családtagod meg a barátod között (barátot értsd úgy, hogy akivel jársz).

2012. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hasonlóképpen gondolom ezt én is.
2012. dec. 30. 21:15
 10/11 anonim ***** válasza:

en sem szeretem ezt a szot hasznalni, es nem is szeretem kapni, mert ugy gondolom hogy ket fogalom van az erzes kifelytesere:

szeretlek = baratno,

kedvellek = barat/haver

es mostanaba eleg gyakran hasznaljak a szeretlek szot a kedvellek hejett

2012. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!