Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akire eddig csak barátként tekintettem mert interneten beszéltünk csak de nemrég találkoztunk egy közösségben ès többet érzek barátságnál.. Neki viszont egy másik lány tetszik..az a lány 12-13 éves és nem értem miért kell egy 15 éves fiúnak:/ de ezzel nem is lenne gond csak hogy a fiúnak mindig rossz kedve van ...mert a csaj csak szórakozik vele vagy még maga sem tudja hogy mit akar...nekem nagyon rosszul esik hogy szomorúnak látom:/// de tegnap is ott volt az a lány nem is törődött a fiúval..Èn meg elkezdtem vele beszélgetni ès nagyon jól elvoltunk:))). Nem is gondolt a lányra..szerintetek lehet esélyem nála ?:/. 15/L

2012. dec. 22. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Add tudtára, hogy érdeklődsz iránta, nemcsak mint barát! Ha felfogja, hogy te viszonzol is valamit, akkor nyert ügyed van.
2012. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!