Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érintene, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érintene, ha a párod olyan helyen dolgozna, ahol ellenkező neműek veszik körül?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, a párod nem flörtölős típus, hanem alapjában véve hűséges típus, nem felelőtlen.

Mit gondolnál?

Mit éreznél?

Mit mondanál neki?



2012. dec. 13. 13:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
55%

A párom egyetemen dolgozik, a dékán alatt. Ő a titkára és a jobb keze.

Mellette minden osztályon nők dolgoznak. Most kezdtek el felvenni férfi munkaerőt is, mivel egyrészt kell az "erős kéz", másrészt a férfi nem megy el szülni.


A legfiatalabb munkatársa 23 éves, a legöregebb pedig 63. életévét töltötte két hete.



Nem gondolok semmit. Tavaly házasodtunk össze, van egy 1,5 éves lányunk, aki a mindene.

Semmit sem éreznék. Tudom, hogy hűséges és csak értünk él és dolgozik.

Semmit nem mondanék neki! Ő is megbízik bennem.

Én szinte csak férfi munkaerővel vagyok körbevéve, mivel logisztikai munkakörben dolgozom egy raktárban.

2012. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
55%
A sógorom nőgyógyász .. húúú .. hát sokszor mondta, hogy annyi pun*t látott már, hogy munka kívül nincs kedve nézegetni. Mégis van két csodaszép gyermeke és a nővéremet a tenyerén hordozza.
2012. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket!

Még valami: Ha tegyük fel, a munkahelyén ott lennél, mint megfigyelő, mongjuk láthatatlanul, és végignéznéd egy munkanapját, vagy egy hetét, akkor ugyanigy válaszolnál-e a kíírásban feltett kérdéseimre vagy egy kicsit módosulnának a válaszok?

2012. dec. 13. 16:02
 24/29 anonim ***** válasza:
Ugyanígy. Erre nyilván lehet cinikus választ adni és odamondani, hogy honnan lehetek biztos benne. Hát onnan, hogy nagyon régóta ismerem. Ha nem bízhatnék benne 100%-ban, akkor nem lennék vele, ennyi.
2012. dec. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

21/23-as vagyok:


Nem hinném, hogy módosulna a válaszom.

Mint írtam mindent értünk tesz. A lányáért meggebed úgy imádja és szereti. Engem is a legnagyobb becsületben és szeretetben támogat és segít.

A férjem amúgy sem egy hűtlen típus. Ha akart volna, lett volna rá alkalma, hogy megcsaljon, még sem tette meg. Leépítette a hölgyet elég szépen..

2012. dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

19-es vagyok.

20-asnak: Igen.

Kérdezőnek: Na akkor bolondulnák meg,ha ott lennék megfigyelőként. :D Nagyon igénylem a testiséget,ezért ha már látnám is a dolgokat,akkor féltékeny lennék,hogy máshoz ér,még akkor is,ha tudom,hogy nincsenek hátsó szándékai.

2012. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a bizalom azt jelenti, hogy egy ilyen feltevésre is ugyanúgy válaszolnánk, nem? Kicsit logikátlan...

A tényeket meg nem ismerhetjük, de a bizalom pontosan azt jelenti, hogy nem kell a két szememmel meggyőződnöm arról, hogy nem kavar mással, mert érzem/hiszem/tudom, hogy nem teszi meg.

2012. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ,

eddig a 13-as mondta ki nyíltan, hogy benne is felmerült aggodalom,

viszont érzelmeket úgy látom, többekből kiváltott.

Azt jó olvasni, hogy mindenki bizalmat szavaz.

2012. dec. 30. 12:16
 29/29 anonim ***** válasza:
Tévedsz, belőlem semmilyen érzelmet nem vált ki, hogy női dolgozók közt van. Rengeteg minden van, amire szívesen áldozok érzelmeket, de erre kár lenne.
2012. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!