Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érintene, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érintene, ha a párod olyan helyen dolgozna, ahol ellenkező neműek veszik körül?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, a párod nem flörtölős típus, hanem alapjában véve hűséges típus, nem felelőtlen.

Mit gondolnál?

Mit éreznél?

Mit mondanál neki?



2012. dec. 13. 13:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%

Én nem kattognék ezen ennyit.

Férjem hivatalban dolgozik, a kollégák 2/3-a nő. Mégsem parázok azon, hogy hátha ezmegaz.

Ha félre akar lépni, bányászként is megtehetné, ahol azért kevés a nő.

2012. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%

A hangsúly nem azon van, hogy milyen lehetőségei vannak, hanem azon, hogy ő él-e ezekkel a lehetőségekkel. Ha megbízható embernek tartom, akkor úrrá lennék azon a pici egészséges féltékenységen, ami azért termelődik ilyen helyzetben. Ha nem bízok meg benne, akkor meg édesmindegy, milyen közegben mozog.


Igazságszerint nekem nem lenne sokkal rosszabb ez a felállás, mintha napi 8 órában oltanák be hívsovinizmussal a férfikollégák.


Igyekeznék továbbra is olyan pár lenni számára, aki mellett nem érez kényszert arra, hogy a melóhelyen vadásszon.

2012. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
A párom olyan helyen dolgozik, ahol 95%-ban nők veszik körül. Nem flörtölős, hűséges típus. Nem érint sehogy. Nem gondolok semmit. Szerelmes vagyok belé. A munkahelyéről ő szokott mesélni, én is az enyémről. Mi egyebet mondhatnék?
2012. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Hímsovinizmussal*, elnézést :)


Ha HIVsovinizmussal oltanák be a férfikollégák, attól jobban megijednék.

2012. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%

Semmit nem szólnék,ez a munkája szakmája így ismertem meg akkor semmi jogom nincs szólni.

Tudom, hogy vannak undorító nők de ha a férfi nem akarja akkor nem fog semmi történni.

2012. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%
Sosem jutott ilyen eszembe. Nőkkel mindig is valamilyen formában kapcsolatba fog kerülni, hol a munkába hol máshol. Szerintem ezt nem kell túlgondolni...
2012. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Fő a bizalom. Én meg olyan helyen dolgozok, ahol többségében férfiak vannak. De egyikre sem gondolok férfiként, mind kolléga.
2012. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%

Én évekig dolgoztam 8 pasival :) Jó volt a hangulat, volt hogy oltogatott 1-2, de egyik sem esett át a ló másik oldalára.

Férjem egy meleggel van egy irodában :) De ő is dolgozott már 2 nő mellett évekig úgy hogy egymásra voltak utalva.

Nem gondoltunk semmit

Nem éreztünk semmit

Nem mondtunk semmit

Ha félre akarna lépni akkor is megtehetné ha egyetlen egy ellenkező nemű lenne a munkahelyén

2012. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet elvárni, hogy az elkovetkezendo években még csak rá se nézzen egy nore vagy ne beszélgessen nokkel.
2012. dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%
A férjem tanár. Nagyrészt női kollégák veszik körül. Na és akkor mi van? Bocsi, de idióta vagy, ha ebből csinálsz problémát.
2012. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!