Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érintene, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érintene, ha a párod olyan helyen dolgozna, ahol ellenkező neműek veszik körül?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, a párod nem flörtölős típus, hanem alapjában véve hűséges típus, nem felelőtlen.

Mit gondolnál?

Mit éreznél?

Mit mondanál neki?



2012. dec. 13. 13:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
70%
Nem a férjed munkahelye a kérdés, hanem a kapcsolatotok. Én bízom a páromban, ezért tök mindegy, hol dolgozik. Neked is ezt ajánlom!
2012. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
70%

Lesz@rnám...

Mit éreznék? Semmit..

Mit mondanék? Neki semmit,hanem magamnak mondanám vagy is kérdezném hogy hol a bizalom?

2012. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%
Én megértem az aggodalmat ilyen téren, mert bár én is bízom a barátomban, de tudom, hogy annyi undorító nő van ma már, akit a legkevésbé sem zavarja, hogy melyik férfinek van barátnője... De hát mit lehet tenni? Bízom benne, ez a legtöbb.
2012. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
86%
Férjem egyedül férfi a munkahelyén, először nekem is kicsit fura volt, de megszoktam. Igazából akár olyan helyen is meg tudna csalni, ahol 99 férfi mellett dolgozik egy nő, ha rámászna arra az egyre. Sőt a buszon, vonaton is megismerkedhet nőkkel munkába menet, mégha nem is lenne női munkatársa. Szerintem nem helyzet,hanem akarat kérdése.
2012. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
69%

Semmit, max. "gonosz" büszkeséget, hogy szenvedjenek csak, mert ez a tökéletes férfi az enyém :)

Amúgy meg teljes mértékben megbízok benne és magamban is, nem szólnék semmit.

Különben is, ha féltékenykedsz, akkor jobb lesz? Megkéred, hogy keresgéljen x évig olyan munkahelyet, ahogy tényleg kizárólag csak férfiak dolgoznak? :D Akkor meg attól félnél, hogy homoszexuális lesz? :D

2012. dec. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
53%
*ahol
2012. dec. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
70%

Kedves Kérdező!

A válaszok -ahogy egyébként várható volt- olyanok, ahogy a többség erről (illetve erről nem is) gondolkodik.

És ők nyilván nem is tesznek fel ilyen kérdést.

Ha ez a kérdés annyira foglalkoztatja, hogy idegenektől vár választ (bár gondolom inkább megnyugtatást remél), akkor Ön féltékeny. Ha ok nélkül, akkor az nagy baj.

Arra a kérdésére már válasz sem érkezett, hogy "Mit mondanál neki?". Mert nem mondanak/mondunk semmit.

2012. dec. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
79%

Én azt mondom, hogy nem azokban az idegen, undorító nőkben kell bízni, mert tőlük az ember nem várhat el semmit.

A párunktól viszont annál inkább elvárhatjuk a hűséget, benne kell bíznunk, az ő értékítéletében. Ha ez utóbbi nem megy, azt rávetíthetjük az aljas kolleginákra, vagy akár a pénztáros ribizlire is, aki nyalja a száját, valahányszor férfit szolgál ki, de a probléma ott kezdődik, hogy a férfi is bennevan a játékban.


Üdv, a HIVsoviniszta :D

2012. dec. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
70%
A férjem kizárólag nőkkel foglalkozik a munkahelyén és elég intim módon.A legelején rossz érzés volt belegondolni,de mára már hozzászoktam.Bele is őrülnék,ha mindig arra gondolnák,hogy épp most mit csinál és milyen jó nővel,de nem gondolok bele.Te is tegyél így,növeld az önbizalmad,törödj a pároddal és akkor könnyebb lesz legyőznöd az érzést.
2012. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
53%
19-es, a pasid nőgyógyász? :) Mondjuk az már lehet, hogy nekem kicsit fura lenne, de biztos megszoknám. Bár szinte akármilyen orvoson kiakadnék (igaz, nem féltékenységi szempontból), nemigen bírom az ilyen véres-boncolós dolgokat. :)
2012. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!