Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem szabad belesze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem szabad beleszeretnem!

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és Sopronban lakom. Még nyáron megismerkedtem egy 25 éves sráccal VOLT fesztiválon. Akkor csak bejelölt Facebookon. Most viszont kb egy hónapja elkezdtünk beszélgetni chaten. Ausztriában lakik a barátnőjével, akivel két éve van együtt. (Jól megvannak, de kicsit kihűlt a kapcsolatuk. A srác szerint a lány nem szenvedélyes.) De egyetemre ide jár hétvégéken Sopronba. Az elmúlt hetekben elmentünk vacsorázni, ebédelni..stb. Ma elmentünk sétálni és csókolóztunk. Nem is keveset. Gyakorlatilag az egész napot együtt töltöttük. Soha nem csinált még ilyet, mert hűséges a barátnőjéhez. Valószínű el is veszi. Én vagyok az ő "kis titka". Pénteken este mozizni megyünk és itt is alszik. Én még szűz vagyok és nem tudom, lenne-e értelme lefeküdni vele. Félek, hogy beleszeretek. Szerinte mi "nem lennénk jó pár" már csak a korkülönbség miatt sem. És mondta, hogy "ne szeress belém". Van bármi esély rá, hogy belém szeressen? Tényleg tisztességes, és kérte, hogy szóljak, ha úgy érzem, kihasznál. Viszont nem tud nekem ellenállni. Én nem szeretnék szerető lenni, sem egy jól működő kapcsolatot tönkretenni, viszont elengedni sem tudom őt. Mit tegyek?

2012. dec. 1. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én tanácsom: ne!
2012. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem engedd el őt!!

Ha még nem szerettél bele, akkor el kell tudnod! :(


Mondd meg neki, hogy nem találkozhattok többet, és töröld a telószámát, tiltsd fb-n, stb... szakítsd meg vele a kapcsolatot! :/

2012. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

egy ilyen emberre ne fecséreld a szüzességedet.

csak hülyít téged,és azt reméli,hogy megdönthet minden felelősség nélkül,miközben a barátnőcskéje nem sejt semmit.

kell neked egy ilyen pasi?

szakíts meg vele minden kapcsolatot, szerintem már beleszerettél amúgy, de akkor is meg kell tenned, mert semmibe vesz téged.

2012. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el őt elakarja venni a szüzességed aztán pedig elhagy... Én is azt veszem ki a szavadból, hogy már szerelmes vagy de ha ésszel gondolkozol el tudod engedni mert az a hellyes út!
2012. dec. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 omba ***** válasza:

Hát szerintem elég világosan megmondta, mit akar, és mit nem.

Szóval még őszinte is.

Ha érdekel a szex a gyakorlatban, hát rajta, - de többről meg nincs szó.

2012. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Te tudod, hogy mit kéne tenned.

" Én nem szeretnék szerető lenni..." - egyszerű, akkor szakíts vele - minél gyorsabban!

2012. dec. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi lett a sráccal? :)
2013. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a barátnője gyanított valamit tavaly december körül, februárig nem beszéltünk. akkor találkoztunk, majd áprilisban is, azóta semmi :) de volt kapcsolatom mással is utána :)
2013. nov. 26. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!