Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mire vágyik egy 24-25 éves lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vágyik egy 24-25 éves lány?

Figyelt kérdés

A17-19 éveseket könnyű elbolondítani pár szép szó stb na szóval könnyű. De egy érett nő aki 24-25 éves mire vágyik?

Kellene egy ilyen jó érett barátnő.



2012. nov. 24. 21:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy nerc a nyakában, egy jaguár a garázsban, egy bika az ágyban és egy marha, aki mindezt fizeti
2012. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
érett megbízható lelki testi egzisztenciálisan biztonságot nyújtó férfiembert.Akivel később fészket rakhat közös jövőt építhet,s akivel megértik és kiegészíttik egymást a hétköznapokban.
2012. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül kezdődik itt az érett. Én a 25-öt töltöm és már kész vagyok arra, hogy komoly kapcsolatban éljek valakivel, vagy még több, de van olyan velem egykorú is, akinek még meg sem fordul a fejében ilyesmi. Mások vagyunk ezt szerintem nem lehet így behatárolni.

Szerintem magamból kiindulva: egy komoly és érett partner, akire lehet számítani. Akinek hosszútávú tervei vannak.

Nem tudom miért kell állandóan az ilyen kérdéseknél rögtön pénzt, kocsit miegymást említeni. Nekem pl jogsim sincs és nem is érdekel. Az már inkább hogy legyen mindkettőnknek normális munkája és fizetése. Persze ez is relatív, de meg lehessen élni. Persze jó lenne eljutni még pár helyre, de nem élet-halál kérdése ez sem.

2012. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!