Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mire vágyik egy 24-25 éves lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vágyik egy 24-25 éves lány?

Figyelt kérdés

A17-19 éveseket könnyű elbolondítani pár szép szó stb na szóval könnyű. De egy érett nő aki 24-25 éves mire vágyik?

Kellene egy ilyen jó érett barátnő.



2012. nov. 24. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Erre: [link]
2012. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Pénzre, kocsira, egy dolgozó férfire, vibrátorokra, análpálcákra, stb...
2012. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
F*szra.
2012. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Rám!
2012. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
mindenre aminek a pé nzhez van kö ze !
2012. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendes válaszokat! Nekem ilyen korú barátnő kell mindenképp.
2012. nov. 24. 21:19
 7/13 anonim ***** válasza:
amire egy 26-27 éves is, jómódú pasira, aki jóképű aki megad mindent aki szereti, aki süt főz mosogat aki bevásárol, aki kész pics@ meleg szobát ad.
2012. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedveskedésre,bókokra,finom ételekre,minőségi együttlétekre...nem sétálásra a parkban,meg cukrászdázásra :D
2012. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én, mint az általad kérdésben feltett korosztály női tagja, csak annyit mondhatok, hogy biztonságra. És ez nem feltétlenül az anyagi javakat jelenti, hanem a lelki biztonságot, egy érett férfire vágyom, aki képes eldönteni, hogy mit akar az élettől és azt meg is valósítja. Legyenek tervei, céljai, tudja, hogy velem akar lenni, szeressen. Egy intelligens emberre, akire fel tudok nézni, mert már nem egy idióta kisfiú.
2012. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok csak ugyan, de a saját tapasztalataimat megosztom veled. Természetesen ahány ember, annyi féle, de azért a nőkre/lányokra többé kevésbé igaz, hogy ilyen korbán már az előbb említett biztonságra vágynak, úgymond fészket raknak. Keresik, a tökéleteset, akiből a nagy ő lehet a későbbiekben. Ehhez hozzátartozik minden, hogy valaki kedve legyen, figyelmes és megnyerő, akivel eltudná képzelni az életét, nem egy csődtömeg, stb.

Ergo én úgy gondolom, hogy ilyen korban a lányok már nem állnak le komolyan olyan férfival, akiben nem látják a "jövőjüket". Csak akkor, ha szórakozni akarnak.

2012. nov. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!