Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérdezzem meg romantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg romantikusabban, hogy szeretne-e párkapcsolatban lenni velem?

Figyelt kérdés
Hétfőn szeretném megkérdezni, hogy "járunk-e", csak ennél értelmesebben akarom kifejezni magamat. Ő lenne az első barátnőm. :) 16/F

2012. nov. 24. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
He'akarsziromantikázni?
2012. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most kivételesen értelmes válaszokra vagyok kíváncsi.:D
2012. nov. 24. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos kor után az ember fia/lánya nem kérdezgeti, hogy járunk- nem járunk-e, mert egyszer eljut a kapcsolat egy olyan szintre, ahol mindkét fél érzi, hogy kapcsulatuk elmélyült, intimebb, megosztják egymással életük egyre több területét, az idejüket, a gondolataikat, a vágyaikat, terveiket. Ez sokkal inkább egy folyamat, mint egy nap, amikor minden megváltozott.

Ha szeretnéd kifejezni az iránta érzett érzelmeidet, akkor elmondhatod neki, hogy nagyon szeretsz vele lenni ezért, ezért és ezért, hogy sokat gondolsz rá, hogy örülsz minden percnek, amit együtt töltötök, és reméled, hogy ő is hasonlóképp érez, és hogy a későbbiekben is egyre több időt tölthettek majd együtt. Ez kb megfelel a "Járunk?" jellegű kérdésnek, mert valahogy reagálnia kell rá.

Sok boldogságot! :)

2012. nov. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hé a romantika egy egységes korstílus, ami több művészeti ágra együttesen terjedt ki. Kialakulásának időszaka a 18. század vége, virágkora a 19. század első fele, a század második felében a késő romantika és a romantikából kiinduló irányzatok (eklektika, historizmus) voltak jelentősek, akarsz róla beszélni?!?
2012. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy kb. 2 hónapja nagyon jóba vagyunk, egymáson függünk egész nap, majdhogynem csókolózunk. Pont egy hete szakított a barátjával, (közel egy éves kapcsolat volt) és most az egyik legjobb barátnője írt, hogy őszintén mit érzek iránta, mert hogy hazafele úton együtt mentek, kifaggatta, és mondta neki, már régóta arra vár hogy megkérdezzem tőle. :)
2012. nov. 24. 19:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Összejött, és nagyon boldog vagyok :) Puszilgattam, haladtam egyre közelebb a szájához, és akkor megkérdeztem, hogy szeretne-e többet kihozni a kapcsolatunkból, mondta hogy igen, és jött a csók. :))
2012. nov. 26. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!