Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élt már vk olyan párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élt már vk olyan párkapcsolatban h a párja külföldön dolgozott?

Figyelt kérdés
Hol dolgozott,milyen időközönként tudtatok talizni? Nem ment a kapcsolat rovására?az itthonmaradott hogy tudta ezt átvészelni?kort nemet irjatok
2012. nov. 23. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen havonta jár haza és pont azon vagyok hogy szakitok vele mert én ezt igy nem birom látszolag ő jól türi de nekem ez nem megy 19L
2012. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mostanában tényleg az a divat, hogy felteszitek a kérdést még egyszer?
2012. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normálisan hozzászolni a témához,akkor inkább ne tedd...kösszi. Az elsőnek köszönöm a választ
2012. nov. 23. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem másfél évig tartott,1000km-re volt tőlem és 16naponta láttam.Nem tesz túl jót ekkora távolság egy kapcsolatnak,főleg fiatalon.20/L
2012. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én 24 vagyok a btom 34..ő mióta az eszét tudja kint dolgozik..mi mikor összejöttünk rá egy hónapra kiment 3 hónapra..mikor hazajöttt itthon volt fél évig..aztán megint kiment 4 hónapra..mikor hazajött kapott egy éves állást olaszba..akkor nagOn szomorú lettem,de azt mondta h ha kimegy keres nekem is kint munkát..1 hónap mva hazajött mert nem olyan helyre ment amire számított..de én úgyis megvártam vna ha egy évre megy ki..azóta itthon van,és együtt vagyunk..már2 éve
2012. nov. 23. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!