Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni ha a pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a pasi nem lép, de a vonzalom kölcsönös?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy régimódi vagyok, de nekem fontos, hogy a férfi meghódítsa a nőt. Na most mi a helyzet akkor ha mind a ketten ugyan úgy érzünk és a férfi nem tesz lépéseket és toporgunk egy helyben. Azt fontos megemlíteni, hogy még neki sem volt kapcsolata és kicsit félénk is, de ha valaki tudja, hogy kell neki a másik akkor sem tesz semmit? Már egymás tudtára adtuk mit érzünk viszont én nem akarom, hogy úgy érezze nyomulok rá ezért várok, hogy komolyan gondolja-e.

2012. nov. 23. 11:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is elég zárkzott fickó vagyok, nagyon útálok udvarolni, de ha tudja az ember,hogy tuti tipp, akkor el nem tudom képzelni, mi tartja vissza. Elég betegesen hangzik,ha erre nem mozdul rád. Lehet,hogy hazudja, kamuzza hogy kellessz neki. Csak húzatja a fejed.
2012. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem úgy ismerem, hogy ilyenre képes lenne, de igazából én sem értem. Járunk közösen egy szakkörre is ott sem igazán mutatja ki az érzéseit.
2012. nov. 23. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!