Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni ha a pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a pasi nem lép, de a vonzalom kölcsönös?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy régimódi vagyok, de nekem fontos, hogy a férfi meghódítsa a nőt. Na most mi a helyzet akkor ha mind a ketten ugyan úgy érzünk és a férfi nem tesz lépéseket és toporgunk egy helyben. Azt fontos megemlíteni, hogy még neki sem volt kapcsolata és kicsit félénk is, de ha valaki tudja, hogy kell neki a másik akkor sem tesz semmit? Már egymás tudtára adtuk mit érzünk viszont én nem akarom, hogy úgy érezze nyomulok rá ezért várok, hogy komolyan gondolja-e.

2012. nov. 23. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyugi és fél évet vártam a páromra, mire lépett. Ráérek..
2012. nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A várakozással nincs is gond csak tudod nálunk már több éve tart ez a huzavona.
2012. nov. 23. 11:54
 3/12 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy: "Szeretsz-e?"

Ha válasz igen: "MI választ el attól, hogy járjunk?"


Ha erre az a válasz ,hogy nem tudom, akkor: Akkor az utolsó lehetőséged, hogy elmond mit szeretnél" És ha erre csönd, akkor


GAME OVER:


És lépsz tovább.

2012. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor valami mégsem stimmel! Több év alatt egyszer csak össze kellett volna szednie a bátorságát, és kezdeményezni, ha tényleg akar valamit.

Nos, ha meguntad a várakozást, akkor hozd tudomására, hogy neked ő tetszik, de ha nem fogsz örökké várni rá. Mennyi idősek vagytok egyébként?

2012. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor a csajnak kell lépni. Ti akartátok az egyenjogúságot, ez is hozzátartozik.
2012. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Huszonévesek vagyunk. Azért ez így nem korrekt, hogy sosem kezdeményezett. De minden kezdeményezés után végül nem lett semmi. Pedig nem utasítottam el sőt! Szerintem vaknak kell lenni ahhoz, hogy ne vegye észre, hogy tetszik nekem. Legutóbbi randink is csodásan sikerült, de azóta sem lépett semmit, alig beszélünk és tudom, hogy neki is jó volt mert láttam a szemében.
2012. nov. 23. 12:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen szitum anno, ami evekig huzodott. En nem ajanlom, hogy varjal, ha van batorsagod, tedd meg helyette a lepeseket. Attol h batortalan kezdemenyezni, meg lehet jo ember. Amugy megeshet, hogy csak nagyon szerelmes...
2012. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam rajta, hogy lépnem kellene csak annyira bizonytalannak látom ezt az egészet, legalább látnám, hogy ő is annyira akarja és tartok attól is, hogy végül én halok bele a fájdalomba, ha utána sem jön össze. Ha nagyon szerelmes elég sajátos módon mutatja ki :S
2012. nov. 23. 12:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ő kezdeményezett, de mégse lett semmi, akkor az már nem az ő hibája...
2012. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, lehet, hogy én is hülye vagyok :( de nem tudom mit kell ilyenkor csinálni. Sokszor úgy szeretném csak megölelni, de valahogy sosem találok rá megfelelő alkalmat olyan esetlen az egész :D
2012. nov. 23. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!