Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet a távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a távkapcsolat hossztávon?

Figyelt kérdés

Tudom sokszor előfordult, hogy igen, de én mégis tartok tőle.

A srác akivel alakul a kapcsolatunk, pesti én pedig Szegeden élek..

Vonattal kb 2 órás az út,autóval is vagy másfél azt hiszem.. hétköznap alig-alig, hétvégén tudnánk jobban találkozni..

Olyan igazságtalan az élet, évek óta élek itt, és sose hozott össze olyannal a sors, mint most vele, aki 100 km-re lakik tőlem:(


Van itt olyan, aki távkapcsolatban él?



2012. nov. 14. 13:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

Sziaa.:)

Hát én nem lakok annyira messze a barátomtól,de csak szombatonként találkozunk,akkor itt is alszik,vagy én megyek hozzá ugyan így.

Akkor elmondom hogy miért jó:

Amikor már nagyon elkezd hiányozni szerdna-csütörtök fele,van miért várni a szombatot/hétvégét,és amikor hozzádbújik,megölel,hát az leírhatatlan

Rossz: Én sem tudom mindig,hogy mikor,mitcsinál,persze érdekelne.Egyébként én is féltékeny tipus vagyok sajnos.De ha jobban megismered,jár -e olyan helyekre haverokkal,ahol több csaj van és megcsalhatna.Az én barátom pl. ha buli van visz engem is:)

Én nem kezdenék bele ilyen kapcsolatba.

Ahogy írta valaki előttem,kevésnek gondolod majd

Én is annak gondolom,így 11 hónap után.Egyre jobban hiányzik,szinte már gyötör.És mivel nagyon várom a hétvégét,a hétköznapok csigalassan telnek el.

2012. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%
Ne hallgass ezekre, naná hogy működhet, csak akarni kell!
2012. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
81%
Tán az a jó ha örökre távkapcsolat s mégis megvesztek egymásért.
2016. ápr. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!