Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet a távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a távkapcsolat hossztávon?

Figyelt kérdés

Tudom sokszor előfordult, hogy igen, de én mégis tartok tőle.

A srác akivel alakul a kapcsolatunk, pesti én pedig Szegeden élek..

Vonattal kb 2 órás az út,autóval is vagy másfél azt hiszem.. hétköznap alig-alig, hétvégén tudnánk jobban találkozni..

Olyan igazságtalan az élet, évek óta élek itt, és sose hozott össze olyannal a sors, mint most vele, aki 100 km-re lakik tőlem:(


Van itt olyan, aki távkapcsolatban él?



2012. nov. 14. 13:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*hosszútávon

elírtam bocsi(:

2012. nov. 14. 13:56
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez függ a kapcsolat mélységétől, komolyságától és nem utolsó sorban a személyiségetektől. Vannak, akik tök jól elvannak párkapcsolatban, és vannak, akik nem.
2012. nov. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi.

biztos így van, mindrnhol másképp alakul ez az egész..

2012. nov. 14. 13:58
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én éltem, működött 2 évig, nem tudom ez neked hosszú táv-e. Aztán meg tönkrement.
2012. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

a pasimmal mi is 100km-re elunk egymastol,de nem okoz gondot.szerencsere rugalmas a munkam,ezert siman 4-5napot is vele tudok tolteni,ha ugy van.

de mi meguntuk az utazgatast,osszekoltozunk :-)

ha nagyon kotodtok egymashoz,mukodhet.persze ha nem havonta vagy kethetente talalkoztok

2012. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

a havonta találkozás azért az elég durva, számomra már nem lenne kapcsolat..

a 2 évig igen, már hosszabbtáv

ha tegyük fel, hogy összejövök a fiúval és együtt leszünk évekig, biztos mi is összeköltöznénk (fúú de előre mentem most az időben:) )

2012. nov. 14. 14:27
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
1 évig jártam egy lányal de megcsalt.(Távkapcsolattba több az esélye hogy megcsal) Pl. nemtudod kikel van,beszél..vagy simán nem mondja meg azt enyi. De volt egy másik lány akit pár hónapja jártam vele...De ott hagytam én, mert rájöttem hogy nem müködhet a táv..Fáj hogy ott hagytam és mindig szeretem ha mondhatom..De ott kellet hagynom.(Távolságg miat)
2012. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

sajnálom, hogy így alakultak a kapcsolataid:(

én is amúgy pont ettől tartok..

nem vagyok ott mindig, nem ellenőrizhetem és nem is tehetem meg akárhogyis szeretném, mert az milyen már, hogy nem bízok a másikban...

én ehhez túl féltékeny tipus vagyok.

2012. nov. 14. 14:45
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Hosszútávon nem működik!

De egyébként most Szegeden élek én is, ha gondolod ;-)

2012. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Dehhogy működik, hagyni kell az ilyet a francba. Érzi az ember,hogy valami hiányzik, hogy kevés. Ráadásul öl, gyötörheti az embert az a kényes gondolat, hogy amíg te távolból hűségesen nélkülözöd a szexet, ő a környezetében talán nálad jobb ,közelebbi, könnyebben elérhető partnereket is leakaszt magának, ráadásul sokkal könnyebben el is szedhető tőled, mert ugye az együtt töltött alkalmak száma is elég meghatározó. Ez csak egy maszatolás, nem társas együttélési forma. Rengeteg szép, aranyos, törődő jó kiállású ember van még a világon, én simán választanék egy igazi testközelit, nem egy galambpóstás partner /szerűséget/
2012. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!