Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ilyen helyzetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Szevasztok, a gondom az lenne, hogy én beleszerettem akkoriba egy 15 éves lányba és szépen lassan építgettem ki vele a kapcsolatot, amíg nem jött el az alkalom, hogy elmondjam neki hogy mit érzek. Én egy szenvedélyes csókkal mutattam ki, amit viszonzott. Ő vírult, pírult, nevetett majd felrobbant a boldogságtól és gondolkodást kért. Majd rá egy hétre mondta hogy egy nagyon erős barátságnál többet nem tud elképzelni. Na de itt jön a csavar. Ugyanis mult szombaton lent beszélgettünk sötétbe egy játszó téren, amikor megint elcsattant egy csók, majd mégegy és átment csókolózásba és nagyon sokáig nyomtuk. 4x egymás után. Ő is ugyanugy visszacsókolt, éreztem a szenvedélyt benne. És itt jön a kérdés: Miért engedi/teszi ezt ha nem akar tőlem semmit? Valamint szerintetek menthető a helyzet?


19/F



2012. nov. 9. 08:58
1 2
 11/16 csacsi2 válasza:
Egyszer legyél vele elutasító! Akkor lehet eltöpreng. A másik hogy nem veszítesz semmit, viszont benne kételyeket ébresztesz!
2012. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudnám elutasítani. Tegnap felmentünk életembe először hozzá, 20 percig, hogy átpakolja a cuccait egy másik táskába. A 10.-iken lakik jó régóta és odament az ablakhoz hogy milyen jó a kilátás. Én mögé mentem megöleltem és megfogtam a hasát. Majd a másik pillanatba érzem hogy megfogja a kezem, nekem dől és úgy nézzük a kilátást. Nekem többet ért mint a csókja az a kis idő. Remélem jól dönt. Én úgyérzem néha mintha vele lennék együtt, mert úgy viselkedünk. Egyik jó barátom szerint én mindent megtettem és megmutattam neki hogy miért lenne jó ha velem lenne és innen övé a döntés... Én meg eközben várok és várok a válaszára :))
2012. dec. 15. 09:32
 13/16 csacsi2 válasza:

Persze, hogy a Nőké a döntés! mit gondolsz?! Csak próbálj hatni rá! Ha mindent megkap felelősségvállalás (ez a kapcsolat) nélkül ,akkor miért változtatna?! Mindent megadsz neki és még válogathat is!!!

Amíg nem tudsz uralkodni az érzéseiden addíg a nő fog a tiéden és ez sérülést okoz majd!

Vedd át az irányítást érezze ő is hogy itt kettőtökről és nem csak róla van szó!

Miért engedi/teszi ?

- mert jó neki!

nem akar tőlem semmit?

De, csak válogat és keresi a jobbat (ilyenkor szalad el az igazi az ember mellett, csak ezt nem tudja)

Valamint szerintetek menthető a helyzet?

-NEM ha nem változtatsz valamin!


Veled jól el lesz, majd jön valaki aki egy kicsit elutasítóbb, "tudomást sem veszek rólad" emberke, ez nagyon dühíti majd és annál jobban akarja, majd összejönnek! Ezért te olyannyira a háttérbe szorulsz, hogy onnan már nem lesz visszaút!


Tudni kell a nőkről. hogy ált. rosszul váslasztanak, majd megbánják és és a világnak üvöltik: azok a szemét férfiak!!! Pedig csak rosszul választanak!

2012. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
de épp ez az hogy volt elutasítós csávó, akikre nyélből Nemet mondott... nálam meg immáron másodszor gondolkozik!
2012. dec. 16. 00:27
 15/16 csacsi2 válasza:
Más mit mond neked és hogyan cselekszik! A csávó elutasította, vagy elutasító volt? Nem mindegy!
2012. dec. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Egyszer régebben jártak, a csávó dobta és egyszer a lányt elutasította, még szakítást követően nem sokkal, most pedig bepróbálkozott sok idő után újra a csávó a lánynál.
2012. dec. 16. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!