Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ilyen helyzetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Szevasztok, a gondom az lenne, hogy én beleszerettem akkoriba egy 15 éves lányba és szépen lassan építgettem ki vele a kapcsolatot, amíg nem jött el az alkalom, hogy elmondjam neki hogy mit érzek. Én egy szenvedélyes csókkal mutattam ki, amit viszonzott. Ő vírult, pírult, nevetett majd felrobbant a boldogságtól és gondolkodást kért. Majd rá egy hétre mondta hogy egy nagyon erős barátságnál többet nem tud elképzelni. Na de itt jön a csavar. Ugyanis mult szombaton lent beszélgettünk sötétbe egy játszó téren, amikor megint elcsattant egy csók, majd mégegy és átment csókolózásba és nagyon sokáig nyomtuk. 4x egymás után. Ő is ugyanugy visszacsókolt, éreztem a szenvedélyt benne. És itt jön a kérdés: Miért engedi/teszi ezt ha nem akar tőlem semmit? Valamint szerintetek menthető a helyzet?


19/F



2012. nov. 9. 08:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egy viszonylag jólnevelt lányt fogtál ki. Aki tudja, h most még nem illik össze a 15 és a 19 év. Ő még gyerek, te meg már nagykorú. Ő is akarja, csak próbáll a józan eszére hallgatni.

Gondolom még szűz. Meddig bírnád ki szex nélkül? Esetleg csak petringel? 2 évig kibírnád? Erre adj választ magadban.

2012. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem tudom mit takar, hogy beleszerettél akkoriban egy 15 éves lányba, és hogy most mennyi lehet, de ha ennyire fiatal akkor ne csodálkozz, hogy fogalma sincs hogy mit akar
2012. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Akarja is meg nem is, szerintem még nem nagyon tudja ezért ez a visszakozás. Kérdezz rá megint. Ha azt mondja csak barátok akkor kérdezd már meg mi volt az a csókolózás a játszótéren mert olyat barátok nem szoktak csinálni.
2012. nov. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele hogy 2 évet kibírok. És igen, még szűz. Amikor 12 éves volt, akkor ismertem meg, és most mikor 15 lett elkezdtünk találkozgatni és ez így kialakult. Ma találkozok vele a játszóteres kaland óta úgy, hogy kettesbe leszünk. Rákérdezek nála. Az eddigieket köszönöm, várom a további válaszokat, abbol is erőt/ihletet merítek :D
2012. nov. 9. 10:54
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát ha viszonozta a csókot, biztos bejöhetsz neki. Sztem a lány úgy érzi, te nem csak csókolóznál vele...

Sztem ezt alaposan át kéne beszélnetek.

Egyébként információt kérünk! :)

2012. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
gyerekek rendesen ki lettem kosarazva. Megkaptam ismét hogy barátként nagyon fontos vagyok neki és azért engedte, mert lefagyott és nem akart megbántani meg hasonlók... Én nagyon nem értem a nőket... :(
2012. nov. 10. 23:17
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez szívás haver. :|
2012. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Várj még rá 1-2 évet. Közben csajozz be.

Nem azt mondom, h tedd féltékennyé. Csak sokan akkor veszik észre, h milyük is volt, amikor már nincs. 2 év pont elég idő h felnőjön.

2012. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az lesz... Most sajnos még szerintem egy kis ideig epekedek utána és elkezdek csajozni, az ő baráti körébe... hátha akkor megtör. Köszönöm mindenkinek a segítséget! :)
2012. nov. 12. 07:38
 10/16 A kérdező kommentje:
Történt egy kis változás. Tisztelt kolleganő, elkezdett újból gondolkozni rajtunk. Ilyenkor mit tegyek? Amúgy nem tud róla, hogy én tudok róla hogy gondolkodik, csak egyik barátnője mondta!
2012. dec. 12. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!