Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi jött rá, hogy rám írt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jött rá, hogy rám írt?

Figyelt kérdés

Adott egy csaj. Haat mondhatjuk barátok vagyunk. Elhivtam moziba, amúgy úgy érzem nem úgy sült el ahogy akartam. Féltem bármit is tenni. Vagy 2 hét múlva elhivtam sutizni, de lemondta. Kb fel órát gondolkozott mit írjon és lemondta üres kifogasokkal h tanulnia kell meg stb. Azt mondta esetleg máskor? Na én akkor eldöntöttem nem hívom el sehova sem, és megvárom h ő írjon. Meg azt hinné oda vagyok érte. A buszkesegembe gázolt úgy érzem.

Egyébként valahogy most rávette magát és ramirt. Miért tehette?

Az biztos h én vele mar sehova nem megyek el, elment ő tőle a kedvem is, meg a buszkesegembe gázolt.



2012. nov. 7. 21:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Én én vagyok. Az meg nem igaz h 3 napból nincs 1-2 órája.... Nem is jár sehova sem.

A baratoddal mi lett am?

2012. nov. 8. 08:26
 12/20 A kérdező kommentje:
Bírom a lányokat, lehurrognak itt neten, élőben meg kézzel lábbal vannak azokért akik bunkók mint kedvesek egy idő után... Mindennek van határa...
2012. nov. 8. 08:28
 13/20 anonim ***** válasza:
Te alapvetően lenézed és gyűlölöd a nőket, ez elég egyértelmű, innentől nem tudom, mit akarsz...
2012. nov. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

nem vagyok hímsoviniszta...

Tisztelem a nőket, de azért ne nézzen már komplett idiótának. Először visszautasít, most meg már jó lennék vagy mi?

2012. nov. 8. 19:17
 15/20 anonim ***** válasza:
Anyám xDDDD te szüzen fogsz meghalni
2012. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
hát biztos meg gondoltamagát
2012. nov. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
háát azért fura h előbb nem akarja aztán meg meggondolja magát...
2012. nov. 10. 12:47
 18/20 anonim ***** válasza:

1. Lehet tenyleg nem ert ra, mert pl. megjott neki a menstruacioja, k.vara gorcsolt a hasa, de ezt nem szerette volna az orrodra kotni.

2. Lehetseges, hogy azon gondolkodik, mit akarsz tole. Megeshet, hogy tetszel neki, de fel, te csak baratkent gondolsz ra.

2012. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Meg annyit hozzafuznek, ha ilyesmiken ennyire fenn akadsz, akkor bizony nehezen lesz baratnod, es sikeres hosszutavu kapcsolatod. Tenyleg lehet barmi gondja, es nem mondhatja el, mert kellemetlen, vagy egyszeruen csak olyasmi ami nem rad tartozik. Amennyiben ezek utan teged nem erdekel, azt jelenti neked a buszkeseged fontosabb mindennel. Az pedig nem lesz jo neked a kesobbiekben.
2012. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

na igen de még én lennék a rendes, mert elhívom, vele szeretnék lenni, neki meg minden más fontosabb.

Egyébként írogattunk egymásnak folyamatsan, de amikor felhoztam ezt, fél óra múlva írt vissza. Tehát gondolkodott h mit mondjon. Ha őszintén megmondta volna h valami gondja baja van, esetleg beillyedt, akkor jobban megértem.

2012. nov. 10. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!