Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi jött rá, hogy rám írt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jött rá, hogy rám írt?

Figyelt kérdés

Adott egy csaj. Haat mondhatjuk barátok vagyunk. Elhivtam moziba, amúgy úgy érzem nem úgy sült el ahogy akartam. Féltem bármit is tenni. Vagy 2 hét múlva elhivtam sutizni, de lemondta. Kb fel órát gondolkozott mit írjon és lemondta üres kifogasokkal h tanulnia kell meg stb. Azt mondta esetleg máskor? Na én akkor eldöntöttem nem hívom el sehova sem, és megvárom h ő írjon. Meg azt hinné oda vagyok érte. A buszkesegembe gázolt úgy érzem.

Egyébként valahogy most rávette magát és ramirt. Miért tehette?

Az biztos h én vele mar sehova nem megyek el, elment ő tőle a kedvem is, meg a buszkesegembe gázolt.



2012. nov. 7. 21:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Akkor csak beszélgess vele simán.. ha már nem érdekel és nem akarod elhívni akkor max várni fogja hogy lépj, aztán ha nem lépsz nem fog írni.
2012. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azt csinál amit akar, csak ha kifogásokat keresett most mit akar? Tényleg nem tudok mar úgy viszonyulni hozza mint egy jó barathoz... Megromlott..
2012. nov. 7. 22:00
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de egyrészt sz*runk a sértett büszkeségedre, másrészről ha valóban ennyire a kis önérzetes lelkedbe gázolt a hölgy, mi a francért foglalkozol azzal, hogy miért írt rád, ha elment tőle a kedved és úgysem mész el vele sehova? Tiszta paradoxon vagy öcsém.
2012. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ezt énsem tudom neked megmondani.. lehet csak unatkozott, gondolt egyet és rádírt, semmi extra.. viszont lehet hogy megbánta hogy lemondta és akar tőled valamit.. az első eset a valószínűbb szerintem.
2012. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ha valakit lepattintasz azért teszed, mert nem akarsz vele beszélni talalkozni stb. Ha igy van kicsit később minek keresed azt akit lepattintottal?

Nem paradoxon ez csak érdekel h megis mi a célja.

2012. nov. 7. 22:05
 6/20 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy kifogás volt, és nem igaz, amit mondott?


Másrészt meg, ha nem érdekel, akkor ne foglalkozz vele. Akkor minek a kérdést kiírni?

2012. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Elég sokat beszéltünk amúgy szóval nem csak unalombol irt. Viszont miután lepattintott tudta h valszleg haragszom vagy 2 hétig nem is irt
2012. nov. 7. 22:08
 8/20 A kérdező kommentje:
Arra van időnk amire akarjuk h legyen... Ráadásul főiskolán péntek szabad szval 3 napból ne mond mar h nincs 1-2 órája mert egész nap tanul...
2012. nov. 7. 22:09
 9/20 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki mert az érdekel h az emberek szerint mit akarhat még.
2012. nov. 7. 22:10
 10/20 anonim ***** válasza:

Pont akkora barom vagy mint a volt barátom...az se hitte el hogy lehetséges hogy egy embernek pont akkor nincs ideje....Az esetleg máskor viszont pont azt jelenti hogy szeretne elmenni...szóval...ne már...lehet már azon a hétvégén a tnaulás miatt lemondott vagy 3-4 programot és hülyén vette volna ki amgát ha veled meg elmegy a többi barátja előtt....

A büszkeségedet emg tényleg magasról leszarjuk, ha ennyi belegázol hát egészségedre....ki vagy te hogy veled nem lehet lemondani egy találkozót?

2012. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!