Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Micsináljak? Szakitsak veel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsináljak? Szakitsak veel? Vagy folytassam?

Figyelt kérdés

van egy fíú vele már elvileg 1 hete járok vele,elején jol elvoltunk msot mintha kényszerből.azt mondta néha tetszek neki néha nem.azt mondta tartsuk titokba,jobb ha nem tudja meg senki.főleg a legjobb abrátnőm akivel elég jóba van,és régen belé is volt,meg tetszett neki.meg suliba is többet van vele mint velem,hozzám szinte hizzám nem szol.faven is ha 5 szót beszélünk...de ami a legjobban idegesit h titokba kell a legjobb barátnőm miaatt...:/de azt hoyg mért nem tudom..

komoan nem tudom mit tegyek,szakitsak vele?



2012. nov. 5. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
ja szakíts, ez egy half@szú...először is mit szégyell, másodszor meg mit érdekli őt a barátnőd, ha veled jár
2012. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lehetséges hogy tetszik neki?
2012. nov. 5. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
figyelj. biztosan tetszik neki a barátnőd, ezért nem akarja, hogy megtudja, hogy most ti elvileg "Jártok". de amit ti csináltok az nem nevezhető járásnak. ha titokban kell tartani akkor meg szégyell. ez elfogadhatatlan. büszkének kell lennie rád. feltétlen szakíts vele.
2012. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer tetszel neki egyszer nem? Elég gyerekes ilyet kijelenteni. Meg úgy az egészet... Hány éves, 13-14? Hagyd ott, én kérlek szépen.
2012. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. tanulj meg fogalmazni.

2. 1 hét nem olyan sok idő, hagyd a francbe, döntse el mit akar... ne folytasson hintapolitikát

2012. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mielőtt kiírsz, valamit először fogalmazd már meg rendesen. Látszik, milyen értelmes lehetsz, ezért tojik rád nagy ívben
2012. nov. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
bocsánat ha nem jól fogalmaztam,csak akkor ideges voltam,de ne feltételezzetek már ilyet az emberről először ismerjétek meg.ha nem lennék értelme,és nem fogalmaznák jól akkor nem lennék 4-es tanuló...mind1.gondolom jól esett vkit leoltani..:)
2012. nov. 7. 15:15
 8/8 A kérdező kommentje:
vége,remélem örültök..:|
2012. nov. 17. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!