Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van nála még esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van nála még esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki kb. 3 éve bevallotta nekem hogy szerelmes belém, én többször is visszautasítottam, de időközben beleszerettem. Pár hete már szingli, nagyon szeretnék vele járni, mert most tényleg tetszik. Szerintetek van még nála esélyem? Fiúk, ti küzdenétek egy olyan lányért aki többször is visszautasította titeket, de ti még mindig szeretitek? 16/L

2012. okt. 31. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Pórbáld meg! Az élet rövid!
2012. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát az szerintem egyértelmű, hogy a sok visszautasítás után magától nem fog próbálkozni nálad, szóval neked kellene lépned. Itt két lehetőség vagy:

vagy mesismered, milyen érzés volt neki, amikor te utasítottad vissza

vagy összejöttök

Szerintem egy próbát megér.

2012. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam biztos,hogy nem lenne,mert aki egyszer lekoptatott és azok után,akar tőlem valamit,azt már csak azért is elküldöm a p*csába,hogy érezze nekem milyen szarul esett.Ráadásul elég nevetséges,hogy te még elvárod,hogy küzdjön érted.Kettőtök közül neked kell teperned és nem neki,mert ő próbálkozott,de haszontalanul,ergo ő már tepert,csak te nem értékelted.
2012. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hány éves a srác?
2012. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak mert te 3 éve ha jól számolom 13 lehettél..Akkor a pasinak idősebbnek kell lennie jóval..
2012. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugyan annyi idős, mint én.
2012. okt. 31. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor próbáld meg nem veszítesz vele semmit
2012. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!