Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála?

Figyelt kérdés
van egy nagyon aranyos fiú ismerősöm, akit úgy egy hónapja ismerek. Annyira eltudnám képzelni h együtt legyünk. Szinte mindennap rám is ír, és tudom h szépnek tart. Csak az a gond h ő az egyik legjobb barátnőm régi ismerőse, és ez a lány mindig mesélni h a fiú unszolja h jöjjön el vele vhova, meg bókol neki, csak h a barátnőm azt mondja h nem az ő esete, viszont imádja a fiút mint barát. Én viszont nem szeretnék addig nyomulni amíg tudom, h őt egy másik lány érdekli. A napom fény pontja mikor rám ír, de fáj a tudat h ez nem kölcsönös. Mit kéne tennem?
2012. okt. 20. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem véletlenül ír rád minden nap. Sokat segítene, ha leírnád a korotokat is. Amúgy meg beszélj a barátnőddel, hogy ő mit gondol erről, és mit tanácsol. Sem Téged, sem a srácot nem ismerjük, így nehéz segíteni. Sok sikert! :)
2012. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátnőd meg mondhatná neki, hogy nem az ő esete. Te pedig hívd el sétálni és adj neki jeleket. 15/f
2012. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eeeeeez olyan ismerős, mintha csak az én környezetemben lenne... Ha nem ír rád, nem biztos hogy azért nem ír mert nem akar vagy ilyesmi, hanem pont elfoglalt. Nyugodtan írj rá!

15/F

2012. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!