Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem nála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem nála vagy sem? :/

Figyelt kérdés
van egy fiú a suliban aki nekem tetszik már 3 hete de csak barátok vagyunk. ma megkérdeztem egyenesen hogy van-e neki csaja és mondta hogy nincs. van mikor úgy látszik mintha viszonyulna hozzám de van mikor meg máshoz viszonyul. szerintetek mit tegyek? van esélyem? mit kérdezzek tőle?

2012. okt. 25. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:

"úgy látszik mintha viszonyulna hozzám"

erről eszembe jutott, hogy

"IDEGI ÁLLAPOTBAN VAGYOK, MAUNI!"


Amúgy meg villants.

2012. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még jó hogy máshoz is viszonyul. Nem vagytok házasok. Ha nem csinálsz semmit se akkor tuti, hogy semmi esélyed.
2012. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: nem fogok villantani, nem vagyok olyan fajta.

2. válaszoló: azt mondd meg hogy hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá. tudom hogy így még úgy nagy esélyem nincs. :/

2012. okt. 25. 23:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nem olyan mint a piac, hogy megkapom, ha kifizetem. Ha nem jösz be neki akkor nem is fogsz. Annyit tudsz tenni, hogy sokat beszélgetsz vele és próbálsz kellemes pillanatokat szerezni. Ha erre nem vagy képes akkor várhatsz rá. Nincs más lehetőséged.
2012. okt. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!