Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítani szeretnék, de nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani szeretnék, de nincs rá normális okom! Tudnátok írni nekem kifogásokat?

Figyelt kérdés
Már nem szeretem úgy a barátomat, ahogy régebben. Szakítani szeretnék vele, de nem szeretném elmondani az igazságot , hogy még mindig az exem tetszik! Tudnátok mondani valami normális kifogást amiért szakíthatnék vele?

2012. okt. 24. 19:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Bocsi. 15 évesek vagyunk.
2012. okt. 24. 19:48
 12/15 anonim válasza:
100%

Legyél őszinte!

Ne keress okokat...Én voltam anno olyan helyzetben, hogy nem merte elmondani nekem az igazat, mert félt, hogy mit szólok hozzá. Sokkal szarabb volt, amikor kreált, mondvacsinált dolgokkal küldtek el. Ha jelent neked bármit is az illető, akkor őszinte vagy.

2012. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyszerű:

"Ne haragudj, tényleg ne vedd magadra, nem te vagy a hibás, de nem illünk össze, hozzám más illik és még nem vagyok túl az exemen"b vagy valami ehhez hasonlót

2012. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell kifogást keresni.

Egyszerűen csak megmondod neki, hogy nem tudtad lezárni még a múltad, és hiába erőlködsz 2 hónapja, nem tudod úgy szeretni, ahogy megérdemelné. Nem kell említeni az exet, elég ha csak megmondod, hogy nem vagy szerelmes, és hiányzik az a szikra.

2012. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Mcgalagony17 ***** válasza:
100%

Szakítani önmagában is megalázó, hát még ha hazugsággal meg hülye kifogásokkal intézed... Meg kell tisztelni a másikat az őszinteséggel, ha már egyszer méltattuk, arra hogy járjunk vele!


18/L

2013. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!