Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismertek olyan nőt, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan nőt, akinek még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Pár napja feltettem ugyanezt a kérdés a férfiakkal kapcsolatban, azaz hogy ismertek-e olyasvalakit aki huszonéves korában még egyáltalán nem volt párkapcsolata. Szerintetek miért van ez így? Ennyire nem talál magának senkit vagy csak élvezi az egyedüllétet? Az, hogy szűz vagy nem szűz ebben az esetben nem érdekes, inkább arra vagyok kíváncsi, hogy az ilyen emberek hogyan pótolják ezt az érzelmi pluszt, amit egy kapcsolat adhat.

2012. okt. 15. 12:07
 1/7 Dia90' ***** válasza:
Igen, vannak ilyen ismerőseim, az egyik barátnőm pl. felszedett pár plusz kilót, amitől csökkent az önbizalma és nem tudta magát elfogadni. Szerencsére már változott a hozzáállása. Már úgy látom, hogy jó irányba alakulnak a dolgok, van is kilátásban kapcsolat. :) Amíg nem tudta magát elfogadni, addig nem vette észre a közeledéseket sem. Amúgy ennek a helyzetnek rengeteg oka lehet, de én eddig az ismerőseimen úgy vettem észre, hogy az önbizalomhiány mindig benne van.
2012. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, többet is.

Furcsa, mert olyan lány is van, akinek szuper alakja van, nőies öltözködése, teljesen kedves, normális lány, csak éppen semmit nem konyít a pasikhoz, így nem is próbálkozik. Úgy néztem, őt ez nem is érdekli, elvan mással.

Másokat zavar, de ők végtelenül igénytelenek, vagy nagyon kövérek, és eszük ágában sincs ezen változtatni, így főleg itt a probléma.

2012. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, magamat. Bár nekem volt kapcsolatom, rövid ideig, de én jól elvagyok egyedül is. Nem vagyok, se kövér, se ronda. ez nálam szabad választás.
2012. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"inkább arra vagyok kíváncsi, hogy az ilyen emberek hogyan pótolják ezt az érzelmi pluszt, amit egy kapcsolat adhat."


Ez nagyon egyszerű. Az ilyen ember bár vágyik rá, alapvetően nem tudja, hogy mi is az, amire vágyik, mert még sosem volt része benne. Nem tudja, csak sejti, hogy mi az, amiből kimarad. Így a dolognak kisebb lesz az értéke, hiszen nem veszített semmit, nem egy múltban birtokolt dolog hiányzik az életéből.

2012. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek, az utolsó fogalmazta meg a legjobban. Nem tudják, hogy mi hiányzik (bár nem is biztos, hogy hiányzik nekik), hiszen még sosem élték át. A másik, hogy jó esetben az ember neem a szerelem érzésébe lesz szerelmes, hanem találkozik valakivel, aki iránt ezt elkezdi érezni. Így, amíg nins ilyen személy, addig az érzés sem jön.
2012. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Ugy erzem, ez a helyzet a ferfiakat sokkal jobban, aggasztja, mert ez rengeteget ront a sajat onertekelesebe, hogy meg egy no sem voltra kivancsi. Sracbol talan egyet ismerek akinek a szamitogep a ^kedvese^ igy nem is erdeklik a lanyok. Olyan 150 kozelebbi lanyismerosom van, s olyanrol nem tudok, hogy valakinek ne lett volna kapcsolata, meg a legcsunyabbnak is volt.

De az teny, hogy a lanyok jobban el vannak fiuk nelkul mint forditva.

S nagyon csodalkozok, az egyik valaszolo valaszan, hogy csinos lany a lany de nem ert a pasikhoz. Ahhoz nem kell erteni azok jonnek maguktol foleg ha csinos es noies.

2012. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerek bizony,21 éves lány nagyon jol néz ki és a szöke herceget várja fehér lovon,vagy olyanokba szeret bele akik nem szeretik viszont.
2012. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!