Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem párt találni?

Figyelt kérdés

A külsőmmel nincs baj, de a külső rájöttem, vajmi kevés ilyen dolgokhoz.

Nagyon visszafogott vagyok, nem merek kezdeményezni a lányoknál. Odáig eljutottam h szemezzek velük, általában vissza is néznek, az tetszik különösen, ha végig visszanéz egy csaj. De megszólítani már nem merném.

Meg ha lenne egy potenciális barátnőjelöltem, akkor nem merném megfogni a kezét stb mert tartanék tőle, hogy nem tetszene neki.

Na a másik meg h nem tudnék egy lánnyal miről beszélni.

Így ilyen szerencsétlenül egyáltalán lenne esélyem megfogni valakit?



2012. okt. 13. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a tonhal halászat, vagy összejön vagy nem, de sokszor elúszik a hal.
2012. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hole Hunter ***** válasza:
Persze...sok pár keres harmadikat. :)
2012. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem harmadiknak....

Barátnőre gondolok.

2012. okt. 13. 14:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a külsőddel nincs baj, akkor csak a megszólításig kell eljutnod vhogy. Esetleg buliban v kocsmában is próbálhatnál ismerkedni, amikor már van benned egy kis alkohol, az bátorságot ad. Persze azért ne mocsárrészegen :)
2012. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

magamba nem szeretek kocsmába meg buliba menni.

észrevettem én is h "tökösebb" vagyok ha van egy kis pia bennem. De nem lehet ám mindig piásnak lenni, másodjára már nem tudnék mit csinálni pia nélkül.

2012. okt. 13. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor ne egyedül járj el, hanem barátokkal. Akkor sokkal könnyebben megy az ismerkedés... Én csaj vagyok, de megfigyeltem, hogy ha egy barátnőmmel megyek el valahova szórakozni, akkor sokkal inkább odajönnek hozzánk idegenek, mint ha csak egyedül ücsörgök. Sőt, ha haverokkal vagyok, akkor is megszólítanak.

Tudod, aki egyedül van, arról 2 dolog szűrhető le.:

1.: vár valakit, azért van egyedül

2.: senkinek sincs kedve vele barátkozni, azért van egyedül.

Ha a két eset közül az egyik fennáll, akkor én minek menjek oda hozzá?

Érted a logikát?

Szóval szerintem mikor elmész iszogatni, vagy koncertre, bárhova, próbálj magad mellé szervezni társaságot. Gondolom haverjaid neked is vannak.

2012. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Rajesh Koothrappali <3
2012. okt. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!