Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket zavarna, ha egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha egy jó barátotok/ismerősötök járni kezdene a volt szerelmetekkel?

Figyelt kérdés
Olyan szituációban értem ezt, amikor már az égvilágon semmi érzelem nem köt a volt kedvesed felé. Sokakat ez zavar, és kíváncsi vagyok, hogy mi ennek az oka. Lélekfeltáró, komolyabb írásokra lennék a leginkább vevő.

2012. okt. 9. 15:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

15:45ös vagyok

lehet, hogy igazad van, és boldogan élnének míg meg nem halnak, na de amikor 1-2 hónapot jár valakivel majd lecseréli, és végig az én baráti körömből válogat, na azért az már túlzás szerintem

2012. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha már tényleg semmit nem érzek iránta, akkor nem zavarna.
2012. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Engem igenis zavarna...


Baratnoim tudjak, milyen erzelmek kotnek a srachoz, miert mentunk szet, naprol-napra nyomon kovetik a dolgokat velunk kapcsolatban, ha eppen arrol beszelunk. Zavarna, hiszen milyen dolog. hogy egy baratnom exere hajtok ra, meg ha nem is kotik hozza erzelmek? Nem tudnam megtenni, nekem is fajna, engem is bantana a dolog.


Amugy en is voltam ilyen helyzetben. Eletem elso, nagy szerelme rahajtott baratnomre, csapta neki a szelet. Baratnom meg nekem hoskodott vele, amikor tudja, hogy mi kotott hozza. Azota szoba se allok egyikkel sem, pedig a sractol mar nem akarok semmit sem.


24/N

2012. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2012. okt. 10. 10:12
 15/17 anonim ***** válasza:

lehet, h önzés, de gondolj bele...

mennyi az esély ebben az esetben egy tiszta szerelemre?

össze se lehet hasonlítani azzal, mikor egy idegennel jön össze

szóval így a történetbe mindig bekukucskál egy kis rivalizáció, vagy egyéb más

2012. okt. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rivalizáló típus, így talán ezért nem tudom átérezni.
2012. okt. 10. 11:31
 17/17 Theodorik84 ***** válasza:
Csak akkor zavarna, ha még éreznék valamit iránta, bár akkor bárkivel összejön az is zavarna :). Viszont ha már semmit akkor miért lennék féltékeny? Megpróbáltuk, nem jött össze, miért álljak bármelyik ismerősöm boldogsága elé, vagy féltékenykedjek még akkor is ha valamelyik exemmel áll össze és van jövőjük???? Örülök, hogy megtalálta benne a partnerét, nekem meg úgyis lesz majd más :) A lényeg: engem egyáltalán nem zavarna... 28/F
2012. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!