Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket zavarna, ha egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha egy jó barátotok/ismerősötök járni kezdene a volt szerelmetekkel?

Figyelt kérdés
Olyan szituációban értem ezt, amikor már az égvilágon semmi érzelem nem köt a volt kedvesed felé. Sokakat ez zavar, és kíváncsi vagyok, hogy mi ennek az oka. Lélekfeltáró, komolyabb írásokra lennék a leginkább vevő.

2012. okt. 9. 15:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

zavarna igen

miért? mert a barátnőm/közeli ismerősöm, és az exem két szelet belőlem is, akik hozzám tartoznak csak, de ők egybe nem, nem tudnám elfogadni, nálam ezután megszakadna a barátság még akkor is, ha az ex már valóban semmit nem jelent

2012. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
zavarna.pl összejön egy jó barátnőmmel,akinek anno kibeszéltem a vele kapcsolatos problémáim.kicsit olyan ez számomra mint egy vérfertőzés.
2012. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Velem meg is történt ez. 10 évnyi barátság után. Persze a barátnőm tagadott mindent, ami elég nagy gerinctelenség volt. A volt barátom meg hangolt ellenem mindenkit, még őt is. A kisbirkák meg persze összeálltak, mint egy nyáj és mentek utána... Jaj, de a szakítás után milyen jó voltam én kispárnának! Jaj de jó voltam. Azóta sem állt helyre a kapcsolatunk. Ennek már 3 éve. De ha ezután valaki megcsinálná még egyszer ezt, hát akkor kivételesen én fognám magam és elhúznék jó messzire. Ilyen kusza, sunyi emberek elől...

Kell hozzá azért gyomor... Mert gusztustalan dolog.

2012. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

ursula ursulella:


Azt írtad, hogy ők csak hozzád tartoznak. Ez kicsit hasonlít ahhoz a helyzethez, amikor valaki nem akarja, hogy két nagyon jó barátja összeismerkedjen. Ott is hasonló lehet az indok.

Ez kicsit önzés valahol nem? Nem minősíteni akarlak, pusztán csak filozofálok a dologról.

A másik, ami elgondolkodtatott: az exed elvileg nem jelent neked semmit az adott felállásban. Ez valahol ellentmondás azzal, hogy mindketten hozzád tartoznak.

2012. okt. 9. 15:43
 5/17 anonim ***** válasza:
Engem szinten zavarna,es en sem jonnek ossze soha egy haverom exevel sem,pedig van nehany aki igazan bejon...annyi csaj van a vilagon nehogy mar pont az az egy keljen!! lelekfeltarni nemtudok,ez valamifele baratok iranti tiszteletbol fakad.
2012. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

15:37: Az tényleg elég ronda dolog volt, hogy a barátnőd letagadta a dolgot, az meg még rondább, hogy a volt barátod áskálódott ellened.

Azért ennek a helyzetnek nem szükségszerűen kell így zajlania.

2012. okt. 9. 15:45
 7/17 anonim ***** válasza:

az én exem eddig csak olyannal járt, akit én is ismerek. mi kb csak másfél hónapot jártunk, én szakítottam vele, de azért ez már túlzás. én voltam az ő legelső barátnője, utána összejött egy barátnőmmel, azután egy ismerősömmel, akivel annyira nem vagyok jóban, most pedig az osztálytársammal, hogy nézhessem őket egész nap. nekem persze nem volt azóta barátom, lehetett volna, de én csak olyannal jövök össze, akivel tudom, h akár hosszútávra is tervezhetnék, szóval most biztos én vagyok a kis nyomi forever alone. na mindegy, nyilván szar érzés, undorító dolog ez, de nem is lenne érdemes foglalkozni vele, nem érdemlik meg

18/L

2012. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"annyi csaj van a vilagon nehogy mar pont az az egy keljen"


Lehet, hogy ő életed szerelme, senkivel nem érzed magad olyan jól, mint vele.

Ilyen helyzetben természetesen én is tisztelném a barátnőm érzékenységét, fordított esetben azonban semmiképpen nem állnék az útjukba, önzőségnek érzeném a dolgot. Lehet, hogy együtt fognak megöregedni, kár lenne, ha én lennék ennek akadálya. Semmivel sem lenne jobb nekem, ha ők nincsenek együtt.

Úgy néz ki, fordítva vagyok bekötve ezen a téren, de nagyon kíváncsi lennék, hogy miért, ezért tettem fel a kérdést.

2012. okt. 9. 15:49
 9/17 A kérdező kommentje:
érzeném=érezném
2012. okt. 9. 15:50
 10/17 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen dolognak a kellős közepébe csöppentem 1 éve. Egyik legjobb barátnőm szakított a barátjával 5 év után ( akivel szintén jóban vagyok) sokat jártunk el együtt mindenhova még a szakításuk után is. Nagyon éretten viselkedtek mindketten és bármilyen furcsa de barátok tudtak maradni és rendszeresen találkoztak is.

Telt az idő és arra lettem figyelmes, hogy a barátnőm exe kezd hozzám máshogy viszonyulni és hát mitagadás nekem mindig is tetszett és nagyon jó ember is ... de a barátnőm miatt nem fordult meg semmi komoly a fejemben soha.

De így már más volt a helyzet kicsit... tudtam, h barátnőm már semmilyen érzelmet nem táplál iránta , helyette én kezdtem egyre jobban és egyre komolyabb érzéseket.

Első dolgom az volt, hogy beszéljek erről barátnőmmel, aki még bíztatott is, hogy próbáljuk meg őt egyáltalán nem zavarja a dolog és rettentően összeillenénk( persze nem hittem el elsőre ezért még fél évig csak húztuk a dolgot).

Na de a lényeg a lényeg...végül összejöttünk és már egy éve együtt vagyunk. Barátnőmet egy cseppet sem zavarja, a mai napig együtt járunk bulizni, egy társasággal vagy akár hárman is és látom rajta, hogy ő is boldog, egy csepnyi rosszérzés sincs bennne...eleinte furcsáltam, nem hittem el még róla sem, h létezik ilyen ember...és mégis :)

Ez nyílván nem megszokott eset, úgyhogy nagyon nagyon szerencsésnek mondhatom magam...minden lánynak kívánok egy ilyen barátnőt :)


23/L

2012. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!