Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy mit írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit írjak neki de nagyon tetszik, kezdeményezhetek lányként?

Figyelt kérdés
Egy srácról lenne szó. :) Nagyon tetszik és írtam neki egy totál száraz levelet, miután először találkoztunk. Azt hittem,hogy ő majd lép erre és felismer de nem írt vissza már lassan 5 napja. Volt már fenn fb-on de nem olvasta. Pedig már posztolt stb. Már így is túltejesítettem magamon,mert megrögzött "a férfié az első lépés" típus vagyok de nála egyszerűen megőrülök. Nem tudok tovább várni...Mit tegyek?

2012. okt. 4. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy nem olvasta?? telóról nézted meg, mert nekem pl csak ott jelzi ki ha valaki olvasta.. de ha csak abból gondolod, hogy nem válaszolt, akkor lehet, hogy tévedsz, sajnos
2012. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a "nem válaszolt, de posztolt fb-n" dolgot próbáld kiverni a fejedből, mert hosszútávon megőrjít.
2012. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Onnan tudom,h nem olvasta,mert még ott van az a nyíl az üzenet fejlécében, tehát még csak kimenő üzenet és nem olvasott. Szóval, szerintetek mit csináljak? "Illik" még írnom vagy inkább várjak tovább?
2012. okt. 4. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan, eltelt már 5 nap. Az a lényeg, hogy ne áraszd el napi több levéllel.
2012. okt. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltéglen azért nem olvasta mer nem érdekled, csak van 1-2 olyan ember aki nem nézi meg mit kapott avgy h több üzi van meglesi azesőt nincs értesítés és el is felejti. Vag anyira bam h nem eszi észre. Tapasztalatból mondom.
2012. okt. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!