Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek sok 6 év korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok 6 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Igazából van egy fiú, aki már több hónapja nagyon tetszik nekem. Itt lakik a közelemben, onnan ismerjük egymást, de legelőször Facebook-on kezdtünk el beszélgetni. Ő 22, én 16 vagyok. Nekem nagyon tetszik, nagyon helyes, aranyos, vicces, megértő. Már Facebook-on is elkezdett bókolgatni, és elhívott sétálni. Akkor már tudtam hogy tetszem neki. Nagyon sokat dumáltunk, és megismertük egymást mégjobban. Hosszú idő után azt mondta, hogy már régóta csak engem figyel, és megkérdezte hogy járunk-e. Én azt mondtam igen, mert nekem is nagyon tetszik. Szóval most hivatalosan járunk. De elgondolkodtam, hogy nem sok 6 év korkülönbség? Írjatok NORMÁLIS véleményt! Előre is köszi! :))

2012. szept. 26. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Sok.Inkább 16-17 évest keress.
2012. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást nem. :D
2012. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyaltalan nem sok.
2012. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem sok.
2012. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én barátom is 22 éves, de szerencsére köztünk csak 4 év a korkülönbség. Ha 16 lettem volna össze sem jött volna velem.
2012. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem sok.

Egy 17 éves lánynak jobb is ha nem a saját korabeli fiúkkal jár mert az karasztrófa....

2012. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
elmegy...
2012. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
most megnyugtattatok..:)) köszönöm a válaszokat! ezek szerint a többség egyet ért azzal, hogy nem sok. a mai világban úgysem nagy ez a korkülönbség, rájöttem. csak azért, mert féltem, hogy ki mit fog gondolni rólam. egyébként az első válaszolónak: a 16-17 éves fiúk nem jönnének nekem számításba, mert ők még elég gyerekesek. Ő viszont annyira megértő, és kedves. annyira tud bánni egy nővel.:) amúgy neked is nagyon köszönöm a választ..
2012. szept. 26. 18:01
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen megértelek a dilemáddal egyszer velem is előfordult...Így utólag már nekem is rossz ötletnek tűnt.

Szóval szerintem nem gáz(sok sikert:D)

2012. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen..!:))
2012. okt. 4. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!