Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mit tegyek, ha a barátnőm nem tudja elfogadni a legjobb barátom félek, hogy elakarja tiltani tőlem de én azt nem fogom engedni és így elveszítem a barátnőm amit nem akarok.. Ha már bele gondolok abba a fogalomba, hogy a legjobb barátom akit nagyon régóta ismerek és egész nyarat vele lógom át meg bulizunk stb. Akkor elkap a sírás de annyira, hogy taknyom nyálam egybe folyik.. És ezért ki röhög. Ha még nem is a testvérem én akkor is annak tartom!

15/F



2012. szept. 24. 22:21
 1/6 anonim válasza:
Hát szerintem előbb el kéne döntened hogy ki a fontosabb neked...
2012. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért nem tudja elfogadni a barátnőd a barátodat?? Mi baja van vele? Először is tisztázd ezt vele.

Biztos neki is van legjobb barátnője, akit te elfogadsz, tegyen ő is így, mert így igazságos...

Egy fiú meg ne sírjon, mert rohadtul nem férfias!!

2012. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
válaszolj a másodiknak! de szerintem a sírás igenis férfias. persze nem a bőgés. hanem az elegáns könnyezés. nekik is vannak érzéseik.
2012. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is férfias a sírás. Persze nem az ha minden nap sír vki mert az már inkább depresszió =P

van is vmi ilyesmi mondás hogy nem az az erős aki nem esik el vagy aki nem mutatja ki az érzéseit hanem aki ki meri.. mind1 nem ez a lényeg.

Sztem a bnőd nem viselkedik tisztességesen. Ha szeretne akkor el tudná fogadni hogy ő a legjobb barátod. Az oké ha valaki nem szereti h a pasija pl sokat bulizik de ha csak amiatt szakítana mert nem szimpi neki akkor nem szeret és esetleg csak hisztizik..

Nem kell közös baráti kör egy párnak. Ha van bizalom és szeretet akkor minden rendben bár lehet hogy ez csak idősebb korban jellemző.

2012. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja és ki röhög ki? A bnőd? Ez meg pláne nem szép. Ennyire semmibe venné az érzéseim vki akkor nem is hívnám bnőnek.

Sztem állj szembe vele és mondd meg neki hogy ha szeretne akkor nem kívánná hogy elszakadj a legjobb barátodtól. Azt akarja a barátod hogy drogozz vagy egyéb dolgok miatt félt a bnőd? akkor megérteném de Nem hiszem h ez a helyzet. Sztem csak hisztizik vagy dirigálni akar.

2012. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Na igen, ha valaki könnyezik és vannak érzései, az oké, nem arra értettem. Hanem arra, amikor minden kis apróságon elbőgi magát, legyen az "hű de aranyos kiscica", vagy ahogy a kérdező írta, hogy "taknya nyála egybefolyik". Na az ilyen már visszataszító lehet.

2012. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!