Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám "féltékennyé"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám "féltékennyé" tenni?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve vagyunk együtt , mostanába nem fordít rám annyi figyelmet , nem mutatja ki hogy fontos vagyok neki , csak néha mondja ha rákérdezek , azt szeretném hogy jöjjön tényleg rá hogy fontos vagyok neki , hiába beszéljük meg nem változik semmi ... valamit lehet tenni , esetleg én is csináljam ezt vele , vagy mit tegyek?

2012. szept. 23. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább neked kellene rájönnöd, hogy nem vagy fontos neki.
2012. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha azt csinálod amit ő abból csak veszekedés lesz mert ha már megbeszéltétek ezek szerint nem jött rá,hogy tényleg változtatnia kéne. Egy kicsit csinálj vele több közös programot vagy valami újat amit még nem csináltatok együtt.:) Frissítsd a kapcsolatotokat,hogy megint érdekes legyen neki is,és akkor talán megint minden jó lesz.:)
2012. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen ezt elírtam , szóval valami olyat tudnék tenni amivel kiderülni hogy fontos vagyok-e neki?
2012. szept. 23. 18:42
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm második, folyamatosan rajta vagyok.
2012. szept. 23. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez minden hosszabb ideje tartó kapcsolatban így működik. 2 év után megunják egymást az emberek, laposodik a kapcsolat. Ha próbáltál beszélni vele és nem változik semmi, akkor add ki a szűrét. Ennyi.
2012. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy az orvos azt mondta, hogyha egy héten belül nem kapsz új vesét, abba belehalhatsz. Ha nem ajánlja fel a sajátját, akkor nem vagy fontos neki.
2012. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!