Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kicsit féltékenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kicsit féltékennyé tenni a párom?

Figyelt kérdés
Igazából az a cél,hogy jobban odafigyeljen rám,mert az utóbbi időben elhanyagol,nincs részéről az a törődés ami volt.Nem tudom mit vessek be,mert amit olvastam női oldalakon,hogy frizura,kozmetikus,fitness,elegancia,szép fehérneműk stb. ez nem fog működni,mert mindig nagyon adtam magamra.Valami olyasmi kéne,amiből azt gondolja van valaki más rajta kívül,mert hiába mindez amit leírtam,jól főzök,jó neki velem ahogy mondja,de valami nem stimmel.Ez a női megérzés.Hátha felébred benne a vadászösztön irántam ismét.Még annyi hogy szerinte minden oké köztünk,de ott vannak a furcsa jelek a harmadikról.
2011. aug. 1. 05:20
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

nincs vadászösztön, az ember nem állat!

Te hogy reagálnál ha ő akarna féltékennyé tenni téged?Gondolom neked sem tetszene, inkább legyél őszinte vele, a nők mindig csak a sz*rt kavarják a pasijuk hátamögött.

2011. aug. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nő vagyok, de egyet kell értsek az előttem szólóval..

boldogok vagytok, akkor miért kell direkt elérned azt, h megboruljon az irántad érzett tisztelete és bizalma??? szted ki az a hülye, aki egy ilyen kis "tegyünk úgy, mintha más is lenne" akció után majd elhiszi Neked, h ez csak vicc volt, nincs is senki. El fogod érni azt, h kiábrándul belőled, vagy elhagy vagy örökre bizalmatlan lesz Veled.. Nem kellenek az ilyen kis "trükkök".. inkább használd a kis kozmetikált pofidon lévő szádat kommunikációra!!! és ülj le Vele beszélgetni

2011. aug. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Első kettő - Abszolút egyetértek!


Még annyit tennék hozzá, hogy nem ártana agyat is növeszteni, mert aki női magazinokból akar megtanulni párkapcsolatban élni, azzal ott sincs minden rendben...

2011. aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kösd le magad valami értelmes elfoglaltsággal, a női magazinokat meg dobd ki a p1csába! Fel nem foghatom, miért van az, hogy ti nők, ha nincs dráma, csináltok magatoknak! Érdemeld ki a törődését, ez nem jutott még eszedbe? Szerinted a nők alanyi jogon kiérdemlik azt, hogy a fickók körbeugrálják őket, és ráadásul mindezt őszinte érzelmekkel tegyék, szerelemből, és a magadfajta idiótákkal foglalkozzanak 0-24? Hihetetlen...
2011. aug. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 x) ***** válasza:
Ha sikerül vele elhitetni hogy más is van nemhogy jobban fog szeretni de utálni fog és ott fog hagyni... hová süllyedünk -.-
2011. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!