Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek menjek pszichológu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menjek pszichológushoz ezzel?

Figyelt kérdés

Majdnem 2 éve szerelemes vagyok egy fiúba. Már mindent megpróbáltam, hogy kiszeressek belőle, ráadásul, ahogy ő viselkedett velem, az már elég kéne legyen, hogy ne szeressem. Mégis, ha meglátom, elfelejtek minden rosszat, és a szívem ezerrel ver. Nem mondhatom meg neki, hogy mennyire szeretem, mert akkor újra szemétkedni kezdene velem. Rengeteget gondolok rá, szinte mindent őhozzá mérek, hogy neki tetszene-e stb. Még a lányokat is úgy nézem, hogy na, ez a lány biztosan bejönne neki. Nagyon kikészültem már abban, hogy viszonzatlanak az érzéseim. Pedig nem vagyok csúnya, sőt, igazából tudom, hogy bejövök neki, de ő egy piszok csajozós figura, és én nem akarom, hogy csak egy kaland legyek neki. Én azt szeretném, hogy szeressen és komolyan vegyen. De erre nincs semmi remény, mert kutyából nem lesz szalonna. Ezért szenvedek, mert ez sakk-matt helyzet.

Talán ha elmennék egy orvoshoz, segítene feldolgozni ezt és abban, hogy önmagam legyek újra.



2012. szept. 15. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

velem is ugyanez volt, nekem is több évbe telt mire elfelejtettem valakit...:/


az egyetlen megoldás az IDŐ! tudom furán hangzik, de hidd el igaz.


Azt mondom, hogy így az évek múltán se felejtettem el teljesen, nem is akarom elfelejteni, mert jó rágondolni, jó ha eszembe jutnak a szép emlékek és valahogy mindig lesz helye a szívembe, de szerintem ez nem feltétlen gond.


Az idő mindent megold, nálad is segíteni fog! :) Nem hiszem, hogy pszichiáterre lenne szükséged, csak beszélgess a barátnőiddel!

2012. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp barátaiddal beszéld meg....ha 18 felett vagy akkor egy orvos rögtön nyugtatót ír fel...ha 18 alatt akkor pár hétig beszélgettek....aztán szépen átvezeti a nyugtatót és a kevesebb találkozást


tudom mert jártam így és nagyon nehéz lejönni az ilyen szerekről...semmiképp sem ajánlom, egy jó barát többet ér mindennél

2012. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi nektek, igazából már több baráttal megbeszéltem, de szegények hiába akarnak segíteni, csak ideig óráig tudtak hatni rám, mindig újra csak visszaesek. reméltem, hogy egy szakember segít megfejteni, hogy miért vagyok ilyen hülye, hogy olyat szeretek, aki nem méltó rá egyáltalán

én is az időben bízom, de nagyon kimerültem már ebben az örökös lelkiállapotban, amiben vagyok. félek, hogy megbetegszem a végén

2012. szept. 15. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy tudat alatt félsz az igazi közelségtől,intimitástól és ezért választazs nem tudatosan olyan fiút aki elérhetetlen számodra? Nekem tudom hogy ez van, ugyanilyen helyzetbe voltam, csak én 5 évig voltam reménytelenül szerelmes úgy hogy ő közbe megalázott,meg semmibe vett
2012. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, Zsuzsanna, erről szó sincs. Én lennék a legboldogabb, ha egészen közel kerülhetnék hozzá. De nem akarok csupán egy kaland lenni, és tudom, hogy csak az lennék.
2012. szept. 19. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!