Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nemsokára le szeretnénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára le szeretnénk feküdni a barátommal, viszont ő rengeteg lánnyal volt már együtt én pedig csak egy fiúval így nagyon félek, hogy alulteljesítek majd, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazi nőcsábász, rengeteg lányt fektetett már le, én vagyok az első komoly kapcsolata.

Nagyon szeretjük egymást és már beszéltem vele erről, nyugtatgatott,hogy velem csodálatos lesz, hiszen belém szerelmes.


VIszont én eddig csak egy fiúval feküdtem le, nem ngyon tudom mi lesz, ha nem vagyok jó az ágyban és csalódást okozok neki.


Mit tanácsoltok?



2012. aug. 27. 19:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ott a pont!
2012. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nekem is megfordult a fejemben, hogy csak arra kellek neki, de nem lenne logikus, hiszen minek várna 2 hónapot a dologgal?

MErt hogy ő mondta, hogy várjunk több időt, mert szeretné, ha különleges lenne a dolog.


Tudom hogy nagyon szeret, romantikus és odavan értem teljesen és ha csak szexet akarna..nos azt megkaphatná akárkitől, 1 ujjára jutna 10 csaj egyszerre.

Minek lenne akkor velem?:)

2012. aug. 27. 19:21
 13/17 anonim ***** válasza:

Az óvszeres dolgot egyébként nem viccnek szántam. Ha már rengeteg csajjal volt, már biztos összeszedett egy kis HPV-t, annak meg a fiúkon ált. nincs tünete...

Nah nem mintha a gumi 100%-ban védene, de azért vmennyit igen:D


ui: Sztem sem lesz kutyából szalonna. De persze próbálkozz ha akarsz, csak nem biztos, hogy sokat kell várni tőle.

Ha meg tényleg annyira szeret, akkor úgy is jó lesz...

2012. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Már szóbakerült az óvszertéma, én is aggódtam amiatt, hogy sok lánnyal volt már együtt.


Nem tudom..most küldjem el kivizsgálásra vagy mi?:D

Az előző barátommal 2 évig voltam együtt és 2-szer próbáltuk meg óvszerrel, de kb be se ment, annyira taszít a dolog.

Tablettát szedtem végig.

2012. aug. 27. 19:25
 15/17 anonim ***** válasza:

10es vagyok. :

Figyelj. Láttam én már olyat, hogy 3-4 hónapot is képes volt várni a srác. Csak azért, hogy megkapja a csajt. Bizony vannak ilyenek. Nekik az okoz örömöt, ha megfektetik és közben semmibe nézik, egy újabb trófeának tekint. Ne áltasd magad .. ilyen dumával, hogy "minek lenne akkor velem". Találkoztam én is ilyen sráccal, ugyan ezzel a dumával nyugtattam magam. De kiderült, hogy csak a "lyukat" látja rajtam kb. Szóval hagytam a francba. Neked is ezt tanácsolom. Ne legyél naív.. nehéz lesz úgy az életben.

2012. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Nem tudom..most küldjem el kivizsgálásra vagy mi?:D

Az előző barátommal 2 évig voltam együtt és 2-szer próbáltuk meg óvszerrel, de kb be se ment, annyira taszít a dolog.

Tablettát szedtem végig."


Azt csinálsz, amit akarsz. Csak én biztos nem mennék bele ilyen emberrel óvszer/kivizsgálás nélkül.

A HPV nincs a fejére írva. Aztán esetleg neked lesz belőle bajod.

De mondom, azt csinálsz, amit akarsz, a te dolgod:D

2012. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Feküdj le neki és hagyd magad. Majd ő irányít, de azért egy picit légy te is aktív. :)
2012. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!