Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nemsokára le szeretnénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára le szeretnénk feküdni a barátommal, viszont ő rengeteg lánnyal volt már együtt én pedig csak egy fiúval így nagyon félek, hogy alulteljesítek majd, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazi nőcsábász, rengeteg lányt fektetett már le, én vagyok az első komoly kapcsolata.

Nagyon szeretjük egymást és már beszéltem vele erről, nyugtatgatott,hogy velem csodálatos lesz, hiszen belém szerelmes.


VIszont én eddig csak egy fiúval feküdtem le, nem ngyon tudom mi lesz, ha nem vagyok jó az ágyban és csalódást okozok neki.


Mit tanácsoltok?



2012. aug. 27. 19:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
NE FEKÜDJ LE VELE, szebb lesz a világ
2012. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tanácsoltok?"

Használj gumit!!!

2012. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

"Mit tanácsoltok?"

Egy hét vendégség Kovinál!

2012. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ez a baj, hogy igazi nőcsábász. El tudom képzelni, hogy meg fog csalni.

Engem iszonyatosan zavarna, ha ilyen párom lenne.


"Nagyon szeretjük egymást és már beszéltem vele erről, nyugtatgatott,hogy velem csodálatos lesz, hiszen belém szerelmes. "

Egy nőcsábász ha ilyet mond " velem csodálatos lesz" ... hát... biztos hogy nem feküdnék le vele!

Ismerem az ilyes fajta fiúkat... Hidd el a vége úgy sem lesz jó!


Egyébként nem tudom mitől félsz, ha szeret akkor leszarja hogy jó vagy rossz voltál-e az ágyban. Elfogad és megérti.

De! Én nem fogom elmondani, hogy mi a véleményem és mit csinálj mert úgy sem fogod megérteni és úgy sem fogod megfogadni!


18/L

2012. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

"Igazi nőcsábász, rengeteg lányt fektetett már le, én vagyok az első komoly kapcsolata.

Nagyon szeretjük egymást és már beszéltem vele erről, nyugtatgatott,hogy velem csodálatos lesz, hiszen belém szerelmes."


Az...

Így kezdődnek a pofára esések. És nem arra gondolok, hogy béna leszel...

2012. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
ha igazàn szeret akkor nem érdekli, hogy nem vagy profi az àgyban. amugy meg ne izgulj ezen ,menni fog az. :) 18/L
2012. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Semmit ha valóban szeret, nem a szex a mérvadó, és ami nem a legjobb elsőre az másodjára lehet jobb, minél jobban megismeritek egymást testét, de ha nagyon parázol kérdezd meg tőle mit szeret...:)
2012. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A tanácsolásra nyilván nem azt értettem, hogy mondjatok pozítiókat stb:)


Véleményekre voltam kíváncsi, tapasztalatokra hátha volt már valaki hasonló helyzetben.

2012. aug. 27. 19:15
 9/17 anonim ***** válasza:

A jó szexhez össze kell hangolódni. Gondolom tudja, hogy nem várhat tőled parádés pózokat a Káma Szútrából.

Ha szeret, nem fogja húzni a száját és nem fogsz csalódást okozni.

2012. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én nem hinnék a szavának. Ha tudom róla, hogy igazi nőcsábász.. és ilyen dumával jön. Lyukat beszél a lábad közé. Mivan, ha tényleg alul teljesítesz a számára és megcsal? Egy ilyen pasival nem érdemes "kikezdeni". Komoly kapcsolat vele? Bocs, de ezen nevetnem kell. Egy ilyen nem komolyodik meg csak úgy hipp hopp. Gondolkozz el még ezen. Szerintem fájni fog utána...

17/L

2012. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!