Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ír vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Egy lányról van szó 3 vagy 4 hete ráírtam és nem írt vissza azóta. Utána még egyszer ráírtam akkor vissza írt meg kérdeztem mit csinál aszt mondta unatkozik utána mondtam hogy az szar na és mi van vele és ennyi nem válaszolt ki jelentkezett vissza írtam egy kérdő jelet 10 perc múlva még egyszer bejelentkezett látta amit írtam neki de nem írt vissza. Ma is fenn volt de nem írt rám nem tudom mi van. Kár mert azért jóban voltunk. De ilyet már máskor is csinált.

2012. aug. 20. 22:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a nevem? Amugy már nem aktuális. Téged hogy hivnak?
2012. szept. 8. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!