Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék érzéketlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék érzéketlen lenni és nem engedni magamhoz közel a fiúkat?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat csalódtam. Kétszer voltam eddig szerelmes, mindkettőnek negatív vége lett....

Volt egy hosszú kapcsolatom (2 év), egy 1,5-2 éves barátságból alakult ki, 15 éves korom óta jelen volt az életemben a srác, de ma eljutottunk arra a pontra, hogy megakarja szakítani velem az összes kapcsolatot. Szakítás után is napi szinten tartottuk a kapcsolatot, tanácsot adott és mellettem állt mindig. Az életem részéhez tartozott évek óta. Ő volt a barátom, a párom, a lelki társam,a szabadidő partnerem, ő volt Minden! És most eltaszít magától. Nem tudom feldolgozni ezt, mert rá mindig számíthattam, és most nincs senkim. Én nem vagyok az a lány, aki könnyen szerelembe esik.. Nagyon meg kell fognia az illetőnek ahhoz, hogy engem érdekeljen. És kevés az ilyen fiú... Eddig talán 4-5 ilyen fiú volt, akire azt tudom mondani, hogy igen, lenyűgözött.

Nem akarom többé magamhoz közel engedni a srácokat, mert eddig mindig csak rosszul jöttem ki a helyzetekből (mikor kinek a hibájából..).

Nem akarom azt, hogyha esetleg találkoznék egy olyan fiúval, aki felkeltené az érdeklődésem, utána elkezdjem megkedvelni... Nem akarom!!! Mégis mit csináljak, hogy érzéketlen és kőszívű legyek?? Sajnos ha valakit szeretek akkor azt nagyon tudom szeretni, és olyankor nagyon érzelmes vagyok. Szeretném ezeket kiölni magamból!!

L/20



2012. aug. 7. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne változz meg!!! Előbb-utóbb lesz olyan fiú aki viszonozni fogja az érzéseid. Ha meg változol, akkor lehet hogy el puskázod az összes lehetőséget. Sőt lehet hogy a nagy Ő-nek mondasz nemet. Szerintem életed legnagyobb hibáját követnéd el. Nem vagy még lemaradva semmiről. Eddig én is csalódtam a lányokban. Gondolkoztam azon én is hogy meg kellene változnom, de akkor sosem lenne senkim aki szeret engem. Ez nem lenne jó érzés. A szerető meg tudja azt adni, amit a barátok nem. :) 15/f
2012. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 okoska31 ***** válasza:

maradj olyan, mint eddig. ez a jó.


a nehézségeket pedig azért kapod, hogy fejlődj.


megjön majd az, akivel boldog lehetsz - de csak ha úgy maradsz, mint eddig.

31F

2012. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
itt nem azon kell változtatni, hogy kőszívű legyél, hanem azon, hogy hogyan viselkedj egy kapcsolatban. amit leírtál, az alapján, ha bekerülsz egy kapcsolatba, az egész mindenséget a pasi tölti ki, elfeledkezel magadról, és amikor elhagy, csak nagy űrt hagy maga után. sose feledkezz el önmagadról, az, hogy nagyon szeretsz valakit, ne jelentse azt, hogy még önmagadat is feladod érte.
2012. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a természetes ha egy embernek a szerelme a mindene. Nem értem mitől adná fel valaki a személyisègét. Nyilván nem kell egymáson lógni állandóan, de egy pár ettől egy pár, hogy úgy érzik összetartoznak. Csak akkor szar ez ha viszonzatlan. Aki meg önállótlan az meg kapcsolat nélkül is az.


21/N

2012. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos pontosan én is ilyen vagyok mint te...

De szerintem sem kell megváltoznod,mert akkor már nem önmagad lennél,légy ilyen és majd hidd el megtalálod előbb-utóbb azt az embert aki ezeket a tulajdonságokat értékelni fogja benned...

Mindenesetre csak azt tudom mondani,ismered meg jól az embereket és ne menj bele fej nélkül olyan kapcsolatokba,amiről tudod,h úgyis csalódás lesz a vége :)


17/L

2012. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd, mert csak a saját életedet teszet tönkre. Én férfi létemre eddig próbálkoztam kizárni a szerelem érzést az életemből, mert talán félek a csalódástól, túl nagy az egóm, és egyéb lelki problémák is gyötörnek, de valahogy rá kell jönni, hogy egy idő után szerelem nélkül élni lehetetlen, nincs tovább. Ha nincs akit szeress, nincs aki viszontszeret, akkor semmit nem ér az élet. Persze , ha egyedül is jól érzed magad, az más, akkor hagyd a fenébe. Ha egy olyan valaki közeledne hozzád, aki tényleg imádna, és nem akarna kihasználni, akkor csak eltaposnád a lelkivilágát, és ez nem jó.
2012. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!