Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érjem el hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy engem válasszon?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek nagyon tetszem, de van barátnője egy bizonyos ideje több mint 1 éve, a srác nagyon szeretne engem választani, de nagyon nehezen tud kilépni a kapcsolatból. Adjatok olyan idézeteket,szövegeket amiben segíteni tudom hogy engem válasszon. Köszönöm Nektek sokat segít!

2012. aug. 6. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az idézet nem olyan jó megoldás, csak a lányok rajonganak ennyire ezekért. (én is lány vagyok egyébként, bár személy szerint nekem édes kevés lenne egy idézet, bármilyen ütős is)

A srác gondolom tudja, hogy nálad szabad a pálya, innentől tudja mérlegelni, hogy mit akar.

Ha téged, akkor majd megoldja, hogy hogyan szakítson a barátnőjével, ez nem a te dolgod. Ha te erőlteted a dolgot, akkor könnyen előfordulhat, hogy csak beleerőlteted ebbe a helyzetbe, aztán majd egy hónap múlva rádöbben, hogy jaj milyen kár is volt szakítania és visszavágyódik a régihez...

Bízd rá, ha igazán kellesz, megtalálja a módját, hogy a tiéd legyen.

2012. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aszomszedneni ***** válasza:
öltözz be pikachunak .
2012. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz, kettőn áll a vásár, de pont az ilyen ribancok miatt csalják meg a párjukat a férfiak...
2012. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
beszélj szépen te nyomorék, nem vagyok ribanc, egy szimpla találkozás volt 4x és nem történt semmi, de a srác nagyon megkedvelt és nemtudja mit tegyen te szerencsétlen
2012. aug. 6. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
17:45-nek igaza van! Akinek más párjára fáj a foga, abban nincs semmi női tartás. Nem kell kiakadnod, csak mert valaki megmondja az igazat és nem dicsér meg... Ha itt kérdezel, tűrni kell az őszinte véleményeket. Ez igenis ribanc dolog. Még ha bele is szerettem valakibe, el se tudnám képzelni hogy egy párkapcsolatba belenyúljak. Nem beszélve arról, hogy egy ilyen pasiban nem tudnék bízni. Majd amikor megun téged, jön a következő, akivel a kapcsolat alatt ismerkedik meg persze, hogy addig se legyen egyedül...
2012. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!