Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy barátnőm 10hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem még mindig. Április óta sokat veszekedtünk.Mert találtam egy beszélgetést. Azóta elég sokat veszekszünk.Mindent megteszek a kapcsolatunkért. De egy idelye nem puszilgat,simogaz,nem ölel stb úgy mint régen.És olyan téren sem akar szinte eegyáltalán. Azt mondta szeret,de már nem úgy mint rég. nagyon fáj...jelez belül egy hang h baj van. sosem mentem félre munkából sietek h beszélhessünk. most nem ré is veszekedtünk. van egy fiú akivel beszélget. pont akkor írt neki mikor itt voltam meg se mutatta. mit csináljak?

#szerelem #mit tesgyek
2012. aug. 5. 09:07
 1/3 DiMalto ***** válasza:
tégy neki egy szívességet...vess véget te a kapcsolatnak,mielőtt ő tenné meg!!!
2012. aug. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kolbászgyár ***** válasza:

Hogy mit csinálj? Paprikáskrumplit, mert azt szeretem. :)


Komolyra fordítva a szót.. ez már veszett ügy, tudom nyers, ezt így kimondani, de ha nem tudjátok megbeszélni normálisan, akkor jobb ha külön válik utatok.

2012. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tipli van!
2012. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!