Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két lány van az életemben. Az egyik a volt barátnőm, akivel barátok maradtunk, a másik a jelenlegi. Nagyon szeretem a mostanit is, de sohasem fogom úgy, mint a régit, akit még mindig nem tudtam elfelejteni. Mit tegyek? Melyikkel legyek?

2012. aug. 5. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
egyikkel se, tiszta sor
2012. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem értelek, miért egyikkel se?
2012. aug. 5. 00:25
 3/8 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy túl hamar jöttél össze a mostanival a szakítás után?
2012. aug. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de, ezt érzem, de nem akarom megbántani...
2012. aug. 5. 00:27
 5/8 anonim válasza:

Maradj a mostanival. Amit most érzel a régi barátnőd iránt,az még a szakításból eredt fájdalomtól van. Nekem is volt már több barátom,most is van,és tapasztalatból beszélek. A jelenlegi barátomat is szeretem,de még mindig szerelmes vagyok az előző pasimba. De ez csak ,,honvágy" idővel elmúlik :)


13/L

2012. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó....13 évesen...ne nevettess már :DD
2012. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tudod a kérdező valószínűleg a kérdésére vár választ nem pedig azt szeretné végig nézni,ahogy okoskodik más. Tudod elismerem,13 évesen még fiatal vagyok,de attól még lehet tapasztalatom. Én nem azt mondtam,hogy komoly tapasztalatról,kapcsolatról van szó,de akkor is....
2012. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

de kicsikém, egy:13 évesen tényleg baromi nagy tapasztalatod lehet a fiúkákkal...

kettő: rettentő nagy butaságot írsz. olyan nem léteszik hogy szerelmes vagy az előzőbe de ez csak honvágy. akkor nem vagy szerelmes. mert a szerelem nem egy olyan dolog ami huss csak úgy elillan. majd megérted miről beszélek néhány év múlva ha tényleg szerelmes leszel.

2012. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!