Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miben valtozik meg egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben valtozik meg egy kapcsolat ha nem talalkoztunk 3 honapja?

Figyelt kérdés
arrol szeretnelek kerdezni benneteket,hogy 3 honapot jartam egy lannyalmielott kimentunk volna dolgozni, de sajnos nem ugyanarra a helyre. elotte nagyon jo volt minden meg meg is bizunk egymasban. csak nem tudom hogy aztan mikor hetek mulva ujra talalkozunk hogy allhoj hozza, azert megsem folytathatjuk ott ahol abbahagytuk, erzelmileg mindketten, legalabb is en valltoztam, inakbba szemelyebe vagyok szerelmesmostmint a testebe, ami itthon forditva volt. hogyan kezdjuk ujbol el? tapasztalatoknak is orulnek :) koszonom f/22

2012. aug. 1. 02:14
 1/2 anonim válasza:

Szia! Igaz én jóval fiatalabb vagyok mint te, de a kapcsolatok amiket újrakezdenek, nem fognak élni sokáig, mert általában a lángolás elmúlik, az érzések elmúlnak, most még hiába is érzed azt. Ha találkozni fogtok soha nem lesz ugyanaz mint régen.

Ezt most tapasztaltam én is egy pár hete. Ez az igazság

Sajnálom:/

De találkozzatok, aztán meglátjuk mi lesz!:)

2012. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia,én is fiatalabb vagyok mint te,de velem is ugyan ez a szitu...vagyis vmi hasonló.Tehát,10 hónapja vagyok együtt a párommal...most kb 1,5 hónapja nem találkoztunk,és még nem is fogunk 1 hónapig :SS Nagyon nehéz ez mind kettőnknek,de azt beszéltük ha ezt kibírjuk,akkor minden mást.Tudod a távolság a kis szerelmeket eloltja,a nagyokat erősebbé teszi.Ha hűségesek vagytok és szeretitek is egymást..akkor nincs mi szét szakíthatna titeket.Persze kicsit fura lesz újra találkozni,kicsit visszahúzódóbb lesztek mind a ketten..de ez idővel el múlik. :)

17/L

2012. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!