Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 év eltelt már hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év eltelt már hogy nem találkoztunk a kedvesemmel. Lehet ebből még kapcsolat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1 éve nem találkoztatok,az meg milyen kapcsolat???

Én nem hiszek ebben.

2009. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
fejtsd ki bővebben mert igy elég furcsa
2009. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vesztünk össze, csak nem találkoztunk. Én vártam, most is várom, hogy jelentkezik, keresi az alkalmat hogy találkozzunk. eddig nem igy történt
2009. aug. 9. 16:07
 4/12 anonim válasza:
100%

nah az biztos, hogy ő nem a kedvesed és te se vagy az neki ennyi idő eltelte után

hagyd a fenébe

2009. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igy gondolod?
2009. aug. 9. 16:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ez egyértelmű.. ha egy éven át nem találkoztatok akkor ez már csak plátói szerelem.. te azt a fiút szereted, akit egy évvel ezelőtt ismertél.. kitudja, hogy mennyire változott meg azóta.. :/

nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ez már régen nem kapcsolat.. sőt nem is barátság..

nézz más pasi után akivel hetente többször is találkozol ;)

sok sikert :)

17/L

2009. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó nagy hiányérzetetek lehetett egymás iránt. És se telefon semmi? Szerintem egy évig ha igy elvoltatok nem lesz belőle kapcsolat.
2009. aug. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sztem akivel 1 évig nem találkozol az k*rvára nem a kedvesed már bocs.
2009. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
én sem találkoztam a párommal egy évig, tavaly júliusban jött vissza, külföldön dolgozott, csak telefonon beszéltünk... azóta összeköltöztünk, és imádjuk egymást :) egy próbát megér szerintem :)
2009. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja, ha kellően erős a kötődés, akkor simán.
2009. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!