Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon magam alatt vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magam alatt vagyok a napokban, elhagyott a barátnőm már meghalok úgy érzem? (többi lent)

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, volt egy 16 éves lány barátnőm, több mint fél éve együtt voltunk, aztán közölte velem csak úgy simán hogy "megváltoztak a dolgok, és már nem szeretlek (úgy), csak mint egy barátot/havert" Ez most mit jelentett??

Akárhogy győzködtem hogy magyarázza el nekem de nem tudta egyszerűen, annyira a szíve diktálja.

Majd lassan elregélte hogy milyen bunkó voltam vele néha, de tudhatta volna hogy csak hülyültem, (lányokról megvolt a véleményem, de meg húznám stb.) és még mosolygott is rá barátnőm, nem gondoltam hogy ez neki rosszul esik!!

Ezen felül ő ezt a kifogást találta ki, de időközben belenéztem a közösségi oldalaira is, amire nagyon de nagyon nem vagyok büszke, de tudnom kellett hogy mi is van itt valójában :'((

Kiderült hogy megismert egy srácot, aki kb. 300 Km-re lakik tőle és azzal akarna találkozni mert benne meg "társra lelt", azzal a gyerekkel sokkal jobban megvan a közös hang mint velem, és ráadásul még idősebb is, 21 éves:'((

Nekem ez a lány volt az "első" úgy minden féle értelemben, és neki is én voltam a leghosszabb kapcsolata, ő is szűz volt még stb...és bennem nagyon mély nyomott hagyott, már 2 napja nem ettem és nem ittam semmit se, teljesen kivagyok akadva, amint rá nézek vagy beleolvasgatok a beszélgetéseikbe szószerint összerándul a gyomrom és a hányás kerülget :'((( Napok óta arról álmodozom hogy viszont láthassam még, de az agyam most már teljesen mást mond :(((

Tudom hogy én is nagyon hibás voltam meg nagyon bunkó vele néha, de én sem láttam be a saját hibáimat, és eddig még SOHA SEMMIN NEM VESZTÜNK ÖSSZE, ez volt az első komoly vitánk, és nem lehet vele megbeszélni, mert állandóan azt hajtja hogy felesleges fent tartani a kapcsolatot akkor hogy ha már nem is szeret! :'((

és ez a srác neki hát elképesztően csúnya, dagadt ronda, csak azt látja benne hogy ugyanazokat kedveli a lány is mint ő, és megbeszélték hogy nemsoká ebben a hónapban találkoznak és akkor valószínűleg azon az egy alkalmon már meg is történik a szex :'((

ÉS ÉN VOLTAM NEKI AZ ELSŐ? NEKEM FÉL ÉV UTÁN ENGEDTE MEG AZ ELSőT, úgy érzem hogy csak egy "kezdő löket voltam neki"

Bocsánat a hosszú szövegért, de nem tudom ezt a lányt elfelejteni, és mindezek között az zavar a legjobban hogy nekem 18 év kellett ahhoz hogy legyen barátnőm, és ezek után már nem tudom hogy lesz e még egy ilyen lány aki megáll nekem! :((



2012. júl. 31. 08:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ideje odadögleni barátom. Felejtsd el őt, még ha nehéz is.

Majd ha feltámadsz minden másképp lesz ;)

2012. júl. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Oh, boldog tudatlanság. Minek olvasol olyanról, amihez semmi közöd, és csak nagyobb fájdalmat okoz? Most már nem csak az fáj, hogy otthagyott, hanem még féltékeny is vagy. Ez így kombinálva a legjobb. A barát duma, egy baromság, ha jót akarsz magadnak, akkor minden létező kapcsolatot megszüntetsz vele, semmit nem olvasol tőle, kivered a kis fejedből a jelszavát.(mivel hogy bűncselekmény is belépned oda)

Csak az idő fog enyhíteni a fájdalmon, ha nem adagolod az olajat a tűzre.

2012. júl. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Fogadd el, ez van. A lánynak elmúltak az érzései, és ebben te is közrejátszottál a hülye viselkedéseddel. Felejtsd el őt, és tanulj a hibáidból, hogy mégegyszer ne kerülj miattuk ilyen szituba.
2012. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Valahogy el kéne felejtened. A legjobb mód, ha mással kezdesz új kapcsolatot.

Feleljtsd el a lányt. Keress magasnak valaki mást.

Valakit, aki kedves, aki megértő, aki szívből szeret.

Mert nem hinném, hogy ez a lány szívből szeretett téged, ha így viselkedik veled.

De itt felmerül egy kérdés: Hogy érted azt, hogy hülyéskedtél? Mit csináltál?

15/L

2012. júl. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
nagyon nehèz,de el kell ōt felejteni. Ha ilyen lazàn vette a dolgot èn a helyedbe örülnèk,hogy hamarabb vège lett.. talàlsz egy sokkal jobbat!
2012. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Több is veszett Mohácsnál!
2012. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tanácsom az; egyél igyál sokat, hízzál meg költözz el 300 km-re és akkor talán vissza vesz.
2012. júl. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

olyan hülyeségeket csináltam hogy beszólogattam csak úgy magamba (hangos gondolkodásmóddal) lányoknak az utcán, eddig mindig nevetett rajta mintha poén lenne.

Biztos a srácok is ismerik azt az érzést amikor megnézel valami lányt, és annyira jólesik mikor a bárátnőtök aggódik értetek hogy el ne merd hagyni stb..

DE MIÉRT PONT A KAPCSOLATUNK KÖZBEN ISMERTE MEG EZT A GYEREKET?? :'(( A LÁNYTÓL MÉG JÚLIUS.14.-ÉN EGY GYÖNYÖRŰ SMS-T KAPTAM HOGY MENNYIRE SZERET, ÉS PONT EZ VOLT A FÉL ÉVBEN!

DE ANNYIRA ÁTKOZOTTUL SZERETTÜK EGYMÁST, ÉS EZT MINDEZT FELADNÁ CSAK AZÉRT MERT TALÁLT VALAKI OLYAT AKIVEL JOBBAN MEGÉRTETI MAGÁT :'((

ANNYIRA HIÁNYZIK, ÉS EZ IS CSAK A VAK SZERENCSÉN MÚLOTT HOGY ÖSSZEJÖTTEM EZZEL A LÁNNYAL, NEM HINNÉM HOGY TÖBBET LENNE ILYEN LEHETŐSÉGEM :'(((

2012. júl. 31. 09:22
 9/18 A kérdező kommentje:

AZ IGAZ HOGYHA A LÁNY AJÁNLJA FEL A BARÁTSÁGOT A KAPCSOLAT VÉGÉN, AKKOR AZ AZT JELENTI HOGY NEM IS VOLT IGAI KAPCSOLAT, HA TUDUNK BARÁTKÉNT TEKINTENI EGYMÁSRA??? :'(

ÉN NEM TUDNÉK RÁ MINDIG AZ JÁR A FEJEMBEN HOGY MEGHALOK HOGYHA MÁR NEM CSÓKOLHATOM MEG TÖBBÉ :'((

AZ ELŐBB IS MÍG CSAK A REGGELIMET CSINÁLTAM KISÍRTAM A LELKEMET KÖZBEN

2012. júl. 31. 09:24
 10/18 anonim ***** válasza:
ilyenkor mindenki ezt érzi, jaj belehalok, jaj nem lesz többé senkim, de ez el fog múlni.kinek kevesebb , kinek több idő kell hozzá.Hidd el, ez így van! ne kutakodj utána, ne ezen kattogjon az agyad, foglald le magad, ne keseregj. az idő megoldja.tudom, hogy nehéz, mindenki tudja. de hidd el, el fog ez múlni.
2012. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!