Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetoválás a bartátnőmön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetoválás a bartátnőmön, megoldás?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőmet, fél éve vagyunk együtt, a lány mielőtt találkoztunk volna az előző barátja unszolására tetoválltatott. nem nagy , nem is csunya, de én nagyon ellene vagyok az egésznek. addig addig mondogattam neki, hogy nekem , hogy nem tetszik, hogy már neki sme tetszik, mivel, hogy nem vagyok hajlandó gyerekeimanyjanak olyan nőt vállasztani, akinek van ilyen a testén, mert a gyerekeimet tiltani szeretnémtőle,de ha az anyjuknak is van akkor patt helyzet állt elő. a szakítás nem jőn szóba! szeretjük egymást.köszönöm a vállaszokat hogy lehetne megoldania problémát szerintetek?? f/23

2012. júl. 30. 22:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
az utolso 3 kommenthet szolnek: az elso ebbol, nagyon szep az idezet es egesz ejszaka gondolkodtam, rajta.masodik, igen ezen teren vannaka problemak, kiskorom ota burokban voltam nevelve, es amint meglattam a nagyvilagot, lattam sok + dolgot is de tobb az amitool tiltva voltam egesz eletem sora es mar berugzult hogy azok nem nekem valo dolgok.a szuleim baratnonek meg hogy elviselik, de felesegnek ugy hogy egy tetko van a feje hatso reszen amit mindenki lat mar nem annyira szeretnek. a lannyal most ugy vagyunk, hogy meg mindig tarta anagy szerelem, de megmondtam neki hogy igy sajnos vege lesz ha nem tudunk valami megoldast talalni, nezegetem a lezeres leszedeteset , csak fogalmam nicns hogy ez mennyire kockazatos es eredmenyes. tehat ugy tenyernyi nagysagu elolvashatatlan felirat van rajta a fejen/nyakan, ami polo alatt kisse latszik
2012. júl. 31. 17:17
 12/19 anonim ***** válasza:
sosem fogjátok tudni úgy eltávolítani hogy ne látszódjon egyáltalán..de ez csak az én véleményem..
2012. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Hanariko ***** válasza:

Hát én láttam videót ilyen lézeres eltávolításról, nem tudom mennyire fájhat és hogy heg mennyi marad utána, mert nem néztem végig, de tuti marad valami nyoma.


Ez a burokban nevelés, a legrosszabb, amit a szülők tehetnek, félig meddig én is így lettem nevelve de gondolom azért mert féltettek, mert kiskoromban szívbeteg voltam. Szóval nem ugyan olyan fajta burokban voltam, mert ilyesmiktől nem tiltanak/tiltottak, ez inkább csak nagybátyám kívülálló véleménye, de lehet bene igazság.


Kérdező, ezt már kiölni nem tudod magadból, ez a szüleid rettenetes nagy hibája, de egyszerűen nem tzudom megérteni, hogyha a lány személyét szereted, mit zavar az a kis tintapaca ott a nyakán. Bocsánat, amiért nem értem, tudom, már elmagyaráztad de ez akkor sem normális.

2012. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
olyan jo lenne elhitetnem magammal hogy nem zavar... sajnos ragondolokes elkap az ideg, es a gyomrom is begorcsol, de ha nem latom vagy elvan takarva , teljesen a szemelyet nezem es elfeledem a gyonyorusegtol hogy rajta van ilyen, de amint veletlenul megpillantom, duhos leszek,mde mar nem csak ra hogy mert van rajta , hanem azert is hogy mert zavar ez ennyire engem, kezdem belegyagyulni. az interneten utanna neztem es tallatam olyat hogy ha 5-6 alkalommal elmegy fel ev alatt vagy hogy akkor eltunhet a 99 szazaleka, ha meg friss, es mi jottunk ossze 6 honapja es az elotte kerult ra ugy 1 honappal. nehez elmagyarazni mert en sem tudom, egyszeruen rosszul vagyok attol a tintapacatol.
2012. júl. 31. 17:44
 15/19 anonim ***** válasza:
nem szeretheted túlságosan, ha egy tetoválást nem bírsz elviselni rajta. a szerelem mindent legyőz, nehogymár egy tetkó legyen ekkora baj! nem az a baj, hogy a pasijára emlékeztet téged?
2012. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
erre nem is gondoltam, de talan lehet a problemam egyik oka bizonyara
2012. júl. 31. 21:16
 17/19 anonim válasza:

Ismered a szépség és a szörnyeteg történetét?

Nem számít a külső!

2012. aug. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Hanariko ***** válasza:

amúgy én is azt furcsáltam, hogy nem az zavar (a leírásod alapján) hogy a volt pasija miatt van az a tetkó, hanem hogy egyáltalán van.

Amúgy kérdeznék: Amikor megismerkedtetek tudtál a tetkóról? Mert ha tudtat és ez neked ennyire gyomorforgatóan tabu, minek ismerkedtél vele tovább?

Ha meg nem tudtál róla, akkor miért nem tudod legyőzni magadat és igenis a szerelemre koncentrálni?

2012. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
amikor megismertem, tudtam rola, vagyis meglattam mikor eloszor lefekudtunk. nem annak indult a reszemrol hogy osszejovok vele, mert teljesen mas karatkermint en, de aztan ugy elkezdett iparkodni hogy bejojjon nekem, hogy vegul is beleszeredtem, de attol meg mindig rosszul vagyoka ttola tetkotol,a kulseje nem volt epp megnyeroa sok valltoztatgatas miatt, de most hogy mar majdnem termeszetes ezen egy dolgo kivetelevel, mar tetszik nagyon es persze szeretem is
2012. aug. 1. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!