Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetoválás a bartátnőmön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetoválás a bartátnőmön, megoldás?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőmet, fél éve vagyunk együtt, a lány mielőtt találkoztunk volna az előző barátja unszolására tetoválltatott. nem nagy , nem is csunya, de én nagyon ellene vagyok az egésznek. addig addig mondogattam neki, hogy nekem , hogy nem tetszik, hogy már neki sme tetszik, mivel, hogy nem vagyok hajlandó gyerekeimanyjanak olyan nőt vállasztani, akinek van ilyen a testén, mert a gyerekeimet tiltani szeretnémtőle,de ha az anyjuknak is van akkor patt helyzet állt elő. a szakítás nem jőn szóba! szeretjük egymást.köszönöm a vállaszokat hogy lehetne megoldania problémát szerintetek?? f/23

2012. júl. 30. 22:02
1 2
 1/19 Hanariko ***** válasza:

"nem vagyok hajlandó gyerekeimanyjanak olyan nőt vállasztani, akinek van ilyen a testén, mert a gyerekeimet tiltani szeretnémtőle,de ha az anyjuknak is van akkor patt helyzet állt elő"


Ha nem vagy hajlandó, akkor egyszerű: szakíts és keress egy tetoválatlan nőt.

Amúgy a gyerekeidet nem tilthatod (legalábbis egy bizonyos kor után már nem)

2012. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

most komolyan ez számít neked, ez tényleg annyira lényeg, hogy inkább nem is kéne ?? normális vagy ember? szereted te őt egyáltalán?? Egy tetkóba belehalnál?


Milyen tetkó az és hol helyezkedik el??

( ha az exe neve vagy arca van tetoválva vagy a punci köré vagy mellre akkor elhiszem! :) )

2012. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Ez legyena legnagyobb próblémátok...
2012. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
fogadd el, vagy hagyd ott, mondjuk nem kellet volna az ő kedvét is elvenned tőle, nem szereted igazán ha ennyire önző vagy.
2012. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Hanariko ***** válasza:
Na valami ilyesmit akartam én is írni, csak nem akartalak lecseszni nagyon, de tényleg nem értem miért akkor probléma ez...
2012. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
egyszerűen a neveltetésem végett nem tudok az ilyet elfogadni,mit az alkohol,az eszetlen szórakozás, cigaretta ,drog, tetkó, piercing, ez mind olyan dolog amivel nem vihetem haza, mint ara! minden más tökéletesen megfelel rajta, csak ez az ami bánt.
2012. júl. 30. 22:46
 7/19 Hanariko ***** válasza:
Ha ennyire nem tudod ezt feldolgozni, akkor szted mi más megoldás van mint szakítani? Nem tudod elfogadni, nem viheted haza, de amúgy minden jó? Persze... ezek szerint mégse jó minden.
2012. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Erre csak egy idézettel tudok szolgálni,érdemes elgondolkodni rajta!

"Az igazi szerelmeseket nem akadályozhatja sem távolság, sem család, sem vallás, sem semmilyen külső tényező abban, hogy együtt legyenek.. mert akkor a másik a legfontosabb a világon, fontosabb annál, hogy mit mond róla a családod, a barátaid, a hited, így nincs is semmi, ami akadály lehet.. Ha mégis, akkor az csak kifogás.. A szerelemben mindenkinek szabad akaratából kell lépni, csak akkor az igazi!"

2012. júl. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Hanariko ***** válasza:
Szép ez az idézet és igaz is, de szerintem a neveltetés (ami ugye a gond itt)nagyon nagy szerepet játszik ebben. Hiába létezik igaz szerelem, aminek semmi nem állhata az útjába (elvileg) ha kicsi korodtól kezdve súlykolnak beléd valamit, az hihetetlen módon kihat utána az egész életedre. (lásd ez az eset)
2012. júl. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Ez nekem is hatalmas tabu. arra lennék kíváncsi, hogy neki hol van ez a tetoválás, na meg mekkora. és ha már nem tetszik neki se, akkor szeret, ez egy jó jel. a gyerekeket meg lehet arról győzni, hogy ez nagy hiba volt és semmi értelme nincsen, mert ez életükben soha nem jön le. ha meg még is ott hatalmas ronda heg marad.
2012. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!