Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyáltalán létezik olyan pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán létezik olyan pasi aki a szívével szeret, s nem a farkával?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Rendkívül érdekfeszítő kérdés.De szerintem az ilyen ritka mint a fehér holló.
2012. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Igen, de azokat lúzernek tartjátok, és kiröhögitek. De nem baj, mert a veletek való szórakozás helyett ezek a pasik egzisztenciát építenek, tanulnak, és 30 évesen kőgazdagok lesznek, ti meg majd ültök a panellakásban a tetovált, volt focista jópasival, akinek olyan f.asza, ellenállhatatlan stílusa volt 20 évesen... És akkor már impotens lesz a sok sörtől, a szívével szerető pasi meg majd talál olyan nőt, akit megérdemel
2012. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

ideig óráig tudok a szívemmel is,de az múlandó.

viszont a farkammal folyamatosan tudok szeretni.

2012. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én mindkettővel szeretek. Mint minden fiú. Igenis van szívünk. Persze kinek milyen... van akinek a farka kicsi, van akinek a lelke sötét, de hát ez van.


18/f

2012. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
De most micsináljunk, ha a nő a farkunkat akarja?
2012. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Én a farkamban hordom a szívem.
2012. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
a 3. kommentelő mondja az igazságot:)
2012. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Már nem azért,de Én nem a faxommal szeretek valakibe,de elöször meg kell ismerni,ki kell találni,hogy kb össze illünk-e,és közben magától megszületik egy érzés,és ha szerencsém van,akkor a szerelem.Aztán,ha már szeretem,szeretem a lelkét,és a testét is.Igen, a testét,vagyis szeretkezünk is,de nem csak ebből áll egy egészséges ember szerelme.a törődés,romantika,bizalom(kölcsönös),a másik iránti engedékenység és még millió dolog hozzá tartozik.És igen,a fax is kell hozzá,de nálam legalábbis,nem csak az.
2012. júl. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Nekem volt olyan pasival dolgom, aki a szívével szeretett és a farkával nem. Köszi, nem kérek belőle többet...

A férfiak szívéhez igenis a farkukon át vezet az út. ;)

2012. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a szerencsés megoldás, ha mindkettővel szeret. Csak tudod, két feladatod is van ezzel kapcsolatban:


1. Keresni egy olyat, aki képes erre. Ha nem csak a szemedet használod keresés közben, hanem a szívedet és az eszedet is, sikerülhet.

2. Nem árt, ha viselkedéseddel - nemcsak szexuális téren - szerethető is maradsz.


Nem túl bonyolult a dolog, IQ, érzelmi intelligencia és szexuális intelligencia kérdése az egész. De tudod, nem mindig a férfi a szemét...


40/F

2012. júl. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!